Erkeklerin Kadınlarda Aradığı 5 Özellik
Kadınların olduğu kadar erkeklerin de seçici olduğu bu zamanlarda, bir kadının erkekte aradığı şeyler gibi erkeklerin de kadınlarda aradığı özellikler bulunmaktadır. Kadınların kulak ardı etmemesi gereken bu 5 özellik yazımızda.

Birinden hoşlanıyorsunuz ve onun ilgisini çekmeyi bir türlü başaramıyor musunuz? O halde belki de bir şeyleri yanlış yapıyorsunuzdur. Bir erkeği etkilemek için yapmanız gereken onun beğendiği kadın grubuna girmektir. Peki, erkeklerin kadınlarda beğendiği özellikler neler?

Çiçeksi ve Ferah Kokan Kadınlar

Çiçeksi ve Ferah Kokan Kadınlar

Birçok erkeğin koku algısı çok gelişmiştir. Ve erkekler temiz ve ferah kokan kadınlara bayılırlar. Kadınların bu konuda özellikle dikkatli olması gerekiyor. Çünkü koku bazen bir erkeğin sizden etkilenmesi için bir sebep olurken bir erkeğin sizden soğuması içinde bir sebep olabilir. O yüzden kadınlar görünümleri ile beraber kokularına da dikkat etmelidirler. 

Erkekler Kendilerini Süper Kahraman Hissettiren Kadınlardan Hoşlanır

Erkekler Kendilerini Süper Kahraman Hissettiren Kadınlardan Hoşlanır

Erkekler mızmız, kendi ayakları üzerinde duramayan kadınlardan hoşlanmazlar elbette. Fakat bazen de kendilerini süper kahraman olarak hissetmek isterler. Örneğin; bir poşeti taşıyor olsanız bile taşıyamıyor gibi yapın. Yardım etme içgüdüsüyle beraber erkeğin gururu da okşanacaktır. Ya da kendisinden kavanozu açmasını isteyin, kendini güçlü hissedecektir. Sorduğunuz sorularla onun bilgi ve becerisine güvendiğinizi hissettirin. Kendini daha işe yarar ve aynı zamanda güçlü hissedecektir. Her şeyin üstesinden gelebilen kadınlar evet çok iddialı ama bazen de ona ihtiyacınızı hissettirmek bu imajınızdan hiç bir şey eksiltmez. 

İçten Bir Gülümseme

İçten Bir Gülümseme

Herkesin ihtiyacı olan şey aslında değil mi? İşte erkekler için de durum böyle. Hoşlandığınız erkekle iletişim kurarken mutlaka göz teması kurun ve gözlerinizin içi gülsün. Erkeklerin samimiyetle gülen kadınları çok çekici bulduklarını biliyor muydunuz?

Erkekler Kendilerine İltifat Eden Kadınlardan Hoşlanırlar

Erkekler Kendilerine İltifat Eden Kadınlardan Hoşlanırlar

Fakat bunu yaparken dozunda yapmak oldukça önemli. Her ne kadar erkeklerin iltifat edilmekten hoşlanmadığını düşünseniz de durum aslında pek de öyle değil. Erkekler iltifattan oldukça hoşlanırlar. Tabi bunu yaparken dozunu kaçırmayın.

Erkekler Kültürlü Kadınlardan Hoşlanırlar

Erkekler Kültürlü Kadınlardan Hoşlanırlar

Kültürlü kadınlarla sohbet etmek ve ondan bir şeyler öğrenmek her erkeğin hoşuna gider. Ne kadar kültürlü olduğunuzu mutlaka hissettirin. Onunla sohbet ettiğiniz zamanın tadını çıkarın ve abartmadan çok konuşmadan kısa ve net konuşun. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları