Her Ortama Uygun Spor Ayakkabılar
Spor ayakkabılar, spor yapılırken ve günlük hayatımızda genellikle kullandığımız bir ayakkabı türüdür. Ancak spor ayakkabıları özel günlerde ya da büyük yemeklerde giymek pekte mümkün değil. Elbiselerin altına yakıştıramadığımız bu ayakkabılar 2017 yılında kendini oldukça yenilemiş bir durumda.

2017-2018 Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Spor ayakkabılar, spor yapılırken ve günlük hayatımızda genellikle kullandığımız bir ayakkabı türüdür. Ancak spor ayakkabıları özel günlerde ya da büyük yemeklerde giymek pekte mümkün değil. Elbiselerin altına yakıştıramadığımız bu ayakkabılar 2017 yılında kendini oldukça yenilemiş bir durumda. Bu spor ayakkabılar gece elbisesinin üzerine dahi rahatlıkla giyilebilir türde olmuşlar. 

Bilinen spor şıklığı yaratan ünlü markalar gerçekten inanılmaz olan bu parçaları beğeniye sunduklarında büyük ilgi gördüler. Bu da demek oluyor ki önümüzdeki yıl herkesin ayağında göreceğiz bu ayakkabıları. Yapılan önemli defilelerden itibaren binlerce alıcısı çıktı ve hızla alınmaya devam ediyor. Ayakkabı mağazaları da bu ürüne çok rağbet olduğundan dolayı bu ürünü satmak istiyor. 

Mug Lacivert Gümüş Detaylı Troklu

Mug Lacivert Gümüş Detaylı Troklu

Örneğin sabah spor salonuna gideceksiniz ve bu spor ayakkabıyı giydiniz. Ardından hemen bir partiye gitmeniz dahi mümkün. Bu taşlı, parlak, zımbalı, pullu ve altın detaylı ayakkabılar şatafatlı olduğu kadar rahatlarda. Ayağınızda yokmuş hissi yaratıyor. Ancak bir detayı unutmamak gerekir geçen yılın yıldız trendlerinden biri olan gümüş renkteki ve gümüş tokalı ayakkabılar bu ayakkabıların içerisinde en çok tercih edileni.

Mug Siyah Gümüş Detaylı Taşlı

Mug Siyah Gümüş Detaylı Taşlı

 Gümüş renkteki bu parlak ayakkabıların kombini genelde ayakkabı odaklı oluyor yani bir tek gümüş renk ayakkabı da kullanılıyor. Diğer parçalar sade olmak üzere gümüş rengi barındırmıyor. Ünlülerinde sık sık tercih ettiği bir modele dönüşmüş durumda. Hem sahnede hem günlük hayatta kullanmaları bu ayakkabıların tarzını ve rahatlığını gözler önüne seriyor. Bu ayakkabılar bir süre daha trendlerden düşmeyecek gibi. Artık hemen hemen girilen her mağazada şık şatafatlı spor ayakkabılar bulunuyor. 

Mug Siyah Gümüş Detaylı Taşlı

Mug Siyah Gümüş Detaylı Taşlı

Bu ayakkabıların en önemli özelliği elbette şıklığıdır. Ancak bir diğer en önemli özelliği ise ayakta ayakkabı yokmuş hissi yaratması. Yer çekimine meydan okuyan bu ayakkabılar rahatça yürümeyi kolaylaştırıyor. Ayak kendini rahat hissediyor ve ağrı yapmıyor. Tüm gün boyunca oradan oraya koşturan biriyseniz bile emin oluna acısız bir gün geçireceksiniz. Günün sonunda olan o bütün ağrıyı bile yaşamayacaksınız. Ayakta çıkan yaralara rastlamayacaksınız. Kısacası hem rahatlığı hem şıklığı yakalamak istiyorsanız bu ayakkabılar sizin için.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları