Değişmeyen Ekose Trendi!
Kadın giyimin ve moda'nın vazgeçilmezlerinden olan ekose yeniden canlandı! Değişmeyen ekose trendi sizlerle.

Yine kadınların ekoseyi en çok kullandıkları ürün, eteklerdir. Sonbahar ve ilkbahar sezonlarında irili ufaklı birçok ekose desenli etekler vitrinleri süslüyor. Özellikle koyu renklere ekose etek, oldukça yakışmakta. Kırmızı ve siyah ekose etekler bu senenin en şık etekleri içerisine girmeyi başardı. Üzerine tek renk bir parça ile muhteşem bir kombin yakalamak mümkün.

2017 Ekose Mont Modelleri

2017 Ekose Mont Modelleri

Ekose ürünler gün geçtikçe trend olma özelliğini arttırıyor. Gün geçtikçe vitrinlerde daha çok ekose ürünler görüyoruz. Kadından erkeğe ve çocuğa kadar bütün ürünlerde ekose kullanılmaktadır. Üstelik bu giyimle sınırlı kalmıyor ve evlerimizin dekorasyonuna kadar yansıyor.

2017 Ekose Etek ve Pantolon Modelleri

2017 Ekose Etek ve Pantolon Modelleri

Son zamanlarda ekose desen kabanlarda oldukça kullanıyor. Ve birçok moda ikonu, kabanların da ekose deseni kullanıyor. Kadından erkeğe birçok kişinin kaban seçiminde ekose kaban seçimleri görülüyor. Bu kaban içerisine tek renk bir elbise veya jean, kazak giyildiğinde muhteşem bir şıklık sergiliyor.

2017 Ekose Elbise Modelleri

2017 Ekose Elbise Modelleri

Önceden vitrinlerde bir kaç parçada ekose desen görürken şimdi birçok farklı üründe ekose desen görmek mümkün. Örneğin, bu sonbahar trendlerinden askılı elbiselerde ekose desene rastlamak mümkün. Üstelik bu elbiseyle imaj sahibi bir görünüm yakalıyorsunuz.

2017 Ekose Kaban ve Mont Modelleri

2017 Ekose Kaban ve Mont Modelleri

Ekose desenin en çok kullanıldığı alan ise gömlekler. Hem kadınlar hem erkekler ekose gömleklere bayılıyor. Özellikle erkekler irili ufaklı ekose desen gömlekleri gardıroplarında mutlaka tercih ediyorlar. Bu ekose gömleklerin birçok rengi ve desenini görmek mümkün. Kadınlar ise gerek kısa gömleklerde gerek uzun tuniklerde ekose desen gömlekleri sıklıkla tercih ediyorlar.

2017 Ekose Kombin Takım Modelleri

2017 Ekose Kombin Takım Modelleri

Bu yaz kadınlarda bir çok ekoseli elbise modeli görmek mümkün. Özellikle siyah- beyaz renkli ekose eteklerim gerek uzun kolluları gerek straplez olanları şık bir görünüm sergilemenize neden olacaktır.

2017 Ekose Etek

2017 Ekose Etek

Podyumlarda ekose takımları sık sık görüyoruz. Önceden erkeklerde görülen bu model artık kadınlarda da pantolon ve ceket olarak kombinleniyor. İş kadınları için güzel bir seçenek.

2017 Ekose Yorgan Mont Modelleri

2017 Ekose Yorgan Mont Modelleri

Hem kadınlarda hem erkeklerde ekose pantolonlar yaz aylarında tercih edilen ürünlerden. Şık bir kombinle ekose pantolon gayet güzel bir görünüm sergiliyor.

Ekose çizmeler ve ekose atkılar kış aylarında muhteşem bir ikili. Kadınların kış aylarında sokak şıklığını yakalamak için daha iyi bir fırsatı olamaz.    

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları