2017-2018 Kış Palto ve Ceket Modelleri
Kışın olmazsa olmazı ceketler, paltolar, bu yıl geçen yıla göre oldukça fazla farklılık gösteriyor. Hem renk olarak hem de model olarak geçen yılın aksine canlı parçalar sunuldu.

2017-2018 KIŞIN PALTO VE CEKETLERİN YERİ

Kışın olmazsa olmazı ceketler, paltolar, bu yıl geçen yıla göre oldukça fazla farklılık gösteriyor. Hem renk olarak hem de model olarak geçen yılın aksine canlı parçalar sunuldu. Geçen yıl soluk renkler kullanılırken palto ve ceketlerde bu yıl capcanlı renkler ağırlıklı kullanılmış durumda. Renk olarak kırmızı renk büyük markaların ceketlerinde ve paltolarında sık sık tercih edildiği görüldü. 

1.Şık Deri Ceket

1.Şık Deri Ceket

Bu yıl yine eski yıllardan esinlenilerek tasarlanan parçalar bulunmaktaydı. Ve bunlardan biriside kadife kumaşından yapılmış ceketlerdi. Bu ceketler 70’li yılları oldukça iyi yansıtmıştır. Yine bir eski zaman akımı olarak blazer ceketler bu yılda trendlerdeki yerini koruyor. 

2. Konyak-Aromalı Süet Koyu Kahverengi Ceket

2. Konyak-Aromalı Süet Koyu Kahverengi Ceket

Bu tür tarzda ki ceketler genellikle iş hayatında kullanılıyor ve özel bir davette de tercih ediliyor. Kemerler geçen yıl kış sezonunda kazaklarda çok kez kullanıldı. Bu yıl kemerler aynı şekilde paltolara ve ceketlere de takılmaya başlandı. Zaten uzun süredir her elbisenin üzerinde bulunan kemerlerin paltolarda da kullanılacağı aşikârdı. 

3. Puffer Ceket

3. Puffer Ceket

Palto ve ceketlerin yanı sıra kışın kullanılan yağmurluk ve trençkotlarda da değişiklik çoktu. Artık tamamen naylondan oluşan bu parçalar yeni bir tarz yaratmış durumda. Paltolar içerisinde yumuşak dokudaki paltolar beğenilenler arasında. 

4. Mat Biten Nappalan Ceket

4. Mat Biten Nappalan Ceket

Bu yıl kahverengi olarak karşınıza çıkan deriler, Geçtiğimiz yıl daha çok siyah renginde tercih ediliyordu. Zaten birçok özel markanın düzenlemiş olduğu kendi defilesinde 70’li yılları vurgulayan kahve rengi, bej ve taba renkleri paltolarda çok fazla görüldü. 

5. Perke

5. Perke

Kurtarıcımız olan, bir yere giderken aceleyle hemen üzerimize aldığımız şişme montlar bu yıl daha farklı sunuldu. Daha uzun tasarlanan bu parçalar çok daha fazla kullanışlı bir kıyafet haline geldi.

6. Zarif Fildişi Mont

6. Zarif Fildişi Mont

 Eğer sıcak tutmasını ve aynı zamanda güzel gözükmek istiyorsanız şişme montlar tercih edilmeli. Bu tür uzun parçalar ise sizi daha sıcak tutacak ve daha güzel gösterecektir.  

7. Super yonlu Mirande Parke

7. Super yonlu Mirande Parke

Bu yıl birde büyük iri düğmeli paltolar ve ceketler moda. Özellikle sade ve düz olan kaşe paltolarda daha fazla tercih ediliyor. Bu tür kaşe ve sade paltoları bu yılın yeni trendi uzun atkılarla kullanabilirsiniz.

8. Sıcak Courtney alpaka Ceket

8. Sıcak Courtney alpaka Ceket

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları