Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ Yılın En Çok Yakışan Çifti Seçildi!
Cesur ve Güzel dizisinde rol arkadaşlığı yapan ve Tuba Büyüküstün ve partneri Kıvanç Tatlıtuğ, haber sitelerinde, sosyal medya üzerinde ve hayranları tarafından birbirlerine yakıştırılmaktaydı.

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ

Aynı dizinin başrollerini paylaşan rol arkadaşlarını sadece diziyi izleyenler ve hayranları değil, magazin programlarını takip edip gazete ya da dergi okuyan kişilerde da oldukça yakıştırmaktaydı. 

Sosyal medya gibi yerlerde ikiliyi yakıştıran ve dizideki bu beraberliği beğenen kişiler Türkiye’yi aştı. Dünyanın neredeyse dört bir yanından Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün dizideki beraberliklerini beğenen kişiler oluşmaya başladı. 

Bu ikileye hayran olanların sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. İkilinin oynadığı Cesur ve Güzel dizisinin başka dillere dublajlanarak çoğu ülkede izlenebilmesi sayesinde de hayran kitlesi Dünya çapında artmıştır. 

Dubai’de yapılan bir Uluslararası Arap Festivalinde, dünyada çok konuşulan çiftlerin oylama sonucu belirlenmesinde Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ birinci oldu. Dünyanın en çok yakışan çifti ödülünü kazanma sebepleri beraber oynadıkları Cesur ve Güzel dizisindeki uyumları olarak gösterildi. 

Arap kanallarında da büyük ilgi gören Cesur ve Güzel dizisi sadece Türkiye’de beğenilmekle kalmıyor birçok farklı ülkenin keyifle seyrettiği ve beğendiği bir dizidir. Dubai’de düzenlenen ve büyük ilgi alan 

Distinctive Intarnational Arab Festivals Awards’da en çok oyu(%37 oy) alarak birbirine en çok yakışan çift ödülüne layık görüldüler. Büyüküstün ve Tatlıtuğu %35 oy ile Fahriye Evcen- Burak Özçivit çifti, %28 oyla Halit Ergenç ve Bergüzar Korel takip etti. 

DIAFA’nın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan oylama Arap ülkelerinin bu çifti severek izlediğini gösteriyor. Diziye ve Kendi adlarına açılan fan sayfalarının yarısı başka ülkelerdeki izleyicilerin açmış olduğu sayfalar. 

Bu fan sayfaları dahi Tuba Büyüküstün ve dizideki partneri Kıvanç Tatlıtuğun ne kadar sevildiğini anlatmaya yetiyor. Çiftin aldığı ödül kendilerine 11 Ocakta düzenlenen bir organizasyonda verilmek için hazır. Türkiye deki yüksek reytinglerini farklı ülkelerde de almakta. Özelliklede Türk ülkelerinde yani Azerbaycan, Özbekistan da en çok izlenen diziler arasında yerini alıyor.  

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları