Adriana Lima ve Metin Hara Öpüşürken Yakalandı.
Magazin gündemine yakın zamanda bomba gibi düşen bir birliktelik de Metin Hara isimli bir Türk yazarın ünlü manken Adriana Lima ile ilişkisi oldu. Pek çok söylenti ile beraber gündeme düşen bu birliktelik; kimilerine göre reklam, kimilerine göre kısa bir eğlence olsa da ikili Miami sokaklarında tekrar beraber görüntülendi.

2017'nin En Çok Konuşulan Aşkı Adriana Lima ve Metin Hara

Bir dönemin en çok konuşulan ikilisi olan Adriana Lima ve Metin Hara yaklaşık birkaç aydır beraberler. İkili ilişkilerini çekinmeden sosyal medyadaki paylaşımları ile ve dışarıdaki hayatları ile göz önüne sermekteler. 

Farklı yerlerde yaşamaları ya da farklı soydan olmaları da bu ilişkiye engel değil.  Sıklıkla beraber gittikleri tatillerde bunun sorun olmaktan çıktığını gazeteciler de rahatlıkla görüntülüyor. Sokak ortasında el ele, sarmaş dolaş ve hatta Miami’de dudak dudağa yakalandılar. 

İkili bir süredir Miami’deydi. Beraber bir spor salonuna gittikleri duyulunca magazin görevlileri de soluğu orada almıştı. Spor tarzda giyimleri, ellerinde içecekler ve yakınlıkları gözlerden kaçmadı.

Yol boyu konuşup gülerek geçen yolculukları esnasında içeceklerini de yudumlamayı ihmal etmediler. Bir ara Metin Hara ve Adriana Lima sokak ortasında paparazziler tarafından dudak dudağa yakalandı. 

Herkes ikilinin sokak ortasında bu görüntülerini hayretle izlerken onlar kendilerini çekenleri gördüler fakat gülerek yollarına devam ettiler. Yakınlıklarında bir değişme olmadı. Kimseye aldırmadan öpüşen çift ne görüntülemelere ne de onlara dönük yüzlere bir şeyler söylemedi. 

İçeceklerini yudumlayarak yine aynı samimiyet ile yürümeye devam ettiler. Görüntülenmeyi fark eden çift umursamadan sık sık birbirini öpmeye devam etti. Yol boyunca güzel bir sohbet ve sık sık birbirlerini öperek yürüyen çift sokaktakilere ve magazincilere aldırmadı. 

İkili gitmek istedikleri spor salonuna kadar magazincilerin çekimleri eşliğinde yola devam ettiler. Çıkarken de görüntülenen Adriana Lima ve Metin Hara çifti girmeden önceki neşelerini aratmıyorlardı. 

Ellerindeki içecekleri içerek ve bir yandan da konuşarak yürümeye devam ettiler. Çıkışta da sık sık birbirlerini öpmeleri ve sokak ortasında dudak dudağa yakalanmaları magazincilerin kamerasından kaçmadı. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları