Zebra Çizgiler Son Moda!
Bu sene modada en çok göze çarpan zebra çizgileri kaleme aldık. Zebra çizgili kıyafetler ve aksesuarlar için yaptığımız incelemeyi ve tüyoları mutlaka okumalısınız.

Zebra Çizgili Kıyafetler Moda Oldu

Günümüzde ve daha öncesinde çizgili kıyafetler sıklıkla kullanılmaktaydı. Zebra deseni gibi olan bu çizgiler neredeyse her parçada desen olarak kullanılabilmekte ve kullanıcılar tarafından beğenilmekteydi. Şimdi de yine çizgili parçalar oldukça popüler. 

Çizgi deseni, neredeyse her renk ve desen ile uyumludur. Bu özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Pantolon, bluz, ayakkabı ve çanta gibi daha birçok konuda çizgi deseninin hâkim olduğu kıyafetler oluşturulmaktadır. 

                                                  zebra çizgili ayakkabı

Uzun zamandır giyilen ve her gardıropta birer tane bulunan çizgi desenli parçalar oldukça yaygındır. Her yaş grubundan ve cinsiyetten insan rahatlıkla giyebilmektedir. 

Çizgi deseninin 2017 kışında sıklıkla tercih edilmesinin bir diğer nedeni de trend parçalar arasında olmasıdır. Moda severlerin ve trend tutkunlarının dolabında yer etmesini istediği modern parçalardan biridir. 

                                                  zebra çizgili pantolon

Çizgili Kıyafetler Nasıl Olur?

Çizgi desenli kıyafetler, günümüzde her renkte bulunabilmektedir. Yeşil çizgi desenleri, siyah çizgi desenleri, mavi çizgi desenleri, gri çizgi desenleri ve benzeri birçok renk seçeneğine sahiptir. 

Çizgili kıyafetler bir parçadan ibaret değildir. Çizgili kıyafetlerin pek çok seçeneği vardır. Bluzlarda, gömleklerde, pantolonlarda, çantalarda, ayakkabılarda, takım elbiselerde, elbiselerde ve daha birçok parçada çizgi deseni kullanılabilir. 

                                                           zebra çizgili kombinler

Çizgili Kıyafetler Nasıl Kombin Edilir?

Çizgili kıyafetleri kombinlemek bazı parçalara oranla daha basittir. Çoğu renk ve desene uyum sağlayan bu parçalar kolaylıkla başka parçalar ile giyilebilir. Çizgi desenlerine sahip herhangi bir parça yine çizgi desenlerine sahip bir parça ile kombinlenebilir. Bu kombinde, parça çizgileri uyumlu olduğu zaman iki parça uyumlu gözükür. 

Çizgili kıyafetler sade renkler ile kombinlenebilir. Örneğin çizgili bir pantolon siyah sade bir bluz ile giyilebilir. Bu da oldukça şık duracaktır. 

                                                      Zebra çizgili bayan kombini

Çizgili kıyafet ile giyilecek olan parçalar abartılı seçilmemelidir. Çizgilerin rengine zıt renkler ile olan kombinler de yapılmamalıdır. Bu sayede kombin daha zarif duracaktır. 

2017 kışının gözde parçalarından biri olan çizgili parçalar diğer trendler ile kullanıldığı zaman da oldukça şık gözükecektir. Çizgili ve yırtmaçlı bir pantolon, çizgili tulum ve hasır çanta gibi ikililer kombinlerde zarafet sağlayacaktır. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları