Zarafet Simgesi İncili Gelin Tacı
Şeklinde piyasada hazır modellere kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi, istenildiği takdirde kişiye özel olarak ta tasarlatmanız mümkün. Gelinliğin zarafetine, güzel bir hava katan gelin taçlarında artık eskisi gibi yüksek kaba modeller olmayıp daha zarif ve şık modeller tercih edilmekte.

Gelin Tacı Modelleri

Bazı gelinlikler ve onu tamamlayan aksesuarlar unutulmayıp, hafızaya işlenir. Gelinliğin en güzel tamamlayıcılarından biri olan gelin tacı gibi. Pek çok farklı şekilde bulabileceğiniz gelin taçları;

• İncili gelin tacı

• Prenses gelin tacı 

• Çiçekli gelin tacı 

Şeklinde piyasada hazır modellere kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi, istenildiği takdirde kişiye özel olarak ta tasarlatmanız mümkün. Gelinliğin zarafetine,  güzel bir hava katan gelin taçlarında artık eskisi gibi yüksek kaba modeller olmayıp daha zarif ve şık modeller tercih edilmekte. 

Gelin adayının yüz şekline göre seçilmesi gereken gelin tacı, gelinliğinizin tamamlayıcısı olmalıdır. Örneğin yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz yüzünüzü uzun gösterecek yüksek tasarımlar tercih etmek daha doğrudur. Gösterişli bir gelinliğin tercihi sade bir taç olmalı aksi takdirde abartılı ve göz yorucu olabilirsiniz. 

Ayrıca bu model benim tarzım değil dediğiniz bir taç gelinliğinizle muhteşem bir uyum sağlayıp gelinliğinizin havasını tamamen değiştirebilir. Taç seçiminiz mekan seçiminizle de ilintili olmalıdır. Genellikle kır düğünlerinin vazgeçilmezi çiçekli gelin taçları olurken, balo salonu düğünlerinin tercihi de incili gelin tacı modelleri olmaktadır. 

Böylece mekanın hoşluğu da vurgulanmış olur. Gelin tacı modellerinde pek çok farklı tasarım ve renk mevcuttur. Sizi en iyi yansıtacak olan tasarımı bulmanız için biraz zaman harcamanız gerekebilir. Kullanım kolaylığı, rahatlığı ve görünümünden dolayı pek çok gelin adayı tarafından tercih edilen incili modellerdir. 

Ayrıca tesettürlü gelin adayları da kullanım kolaylığı ve doğallığından dolayı bu modeli sıkça tercih etmektedir. İncili gelin tacı, genellikle toplu saçlarda tercih ediliyor. Bunun yanında incili kristalli gelin taçları da tercih edilmekte. Ayrıca bu taçların sade olanları özel gün düğünlerinde, lahusalıkta, nişan ve davet gibi birçok özel günde rahatlıkla kullanılabildiği için seçim sebebi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları