Whatsapp'dan Sevindiren Yenilik
Whatsapp yenilikleri bırakmıyor. Yüz milyonlarca indirmesi olan Whatsapp uygulaması yenilik yapmaya devam ediyor. İşte yenilikler...

WhatsApp’dan Sevindiren Yenilik

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle beraber her geçen gün öylesine muhteşem uygulamalar hayatımızın bir parçası haline gelmiştir ki bunlar içerisinde birçoğu vazgeçilmeziniz olmuştur. Özellikle bayanlar arasında veya iş kesiminde toplu sohbet olanağı sunulmasından ötürü aynı zamanda Hem sesli hem de görüntülü araması ile beraber insanların ilgisini çekmeyi başaran WhatsApp kısa bir zaman diliminde tüm Android akıllı telefonların vazgeçilmezi haline gelmiştir. 

Sürekli olarak yeni güncellemeler sayesinde daha da sevilen bir uygulama haline gelmiştir. İlk aşamalarda yalnızca konuşma olanağı yani mesajlaşma olanağı tanıyan WhatsApp zamanla kendisine oldukça büyük yenilikler eklemiştir. Yeniliklerin içerisinde ilk aşamada görüntülü konuşma ve sesli konuşma eklenmişken daha Sonraları tüm uygulamalarda kendisini gösteren durum güncellemeleri WhatsApp'da da yerini almıştır.

                 Image

WhatsApp tüm aşamalarda bizim için vazgeçilmez hale gelmişken konuşma zamanında yani insanların özgür bir şekilde mesajlaşma olanak sağladığı resimlerle eğlenceli sohbetlere adım atılmasını sağlayan aşamaya bir yenilik daha eklemiştir. 

Bu yenilik daha çok oluşma esnasında ki yazı stiline doğru olmuş ve buna göre bireyler istedikleri takdirde ister kalın ister italik isterse de yazıların üzerinin çizik bir şekilde olmasını sağlayan yazı stilleri ile kullanıcılarını sevindirmiştir. Bunu yapabilmek için yapılması gereken tek şey böyle bir kısayol oluşturarak istenildiği takdirde bu uygulamalardan yani bu güncellemelerden faydalanmaktır. 

Sürekli olarak böylesine güzel yeniliklere adım atacağından hiçbir şüpheniz olmasın. Çünkü günümüzün en vazgeçilmez alanı olarak bizi karşılayan Whatsapp her anlama bizlere tatmin duygusunu yaşatmış ve her alanda güzel bir çizgi oluşturmamızı sağlayarak sevdiklerimiz ile doyumsuz sohbetler yapmamıza katkıda bulunmuştur. 

Bu nedenle ilk olarak İphone de böyle bir yeniliğe imza atıp daha sonra diğer Android’ler için yapacağı yenilik tüm teknoloji severleri memnun bırakmıştır. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları