WhatsApp Yerinde Durmuyor
Whatsapp bildiğiniz gibi yeniliklere doymuyor. Sürekli güncellemeleriyle takipçilerini mutlu etmeye çalışan WhatsApp'ın yenilikleri yazımızda.

WhatsApp Yerinde Durmuyor

Herkesin uzun zamandan beri aktif bir kullanım gösterdiği WhatsApp yeniliğe doymuyor ve günümüzde bir yeniliğe daha imza atıyor. Şimdi dilerseniz kısaca bu uygulamanın avantajlarını sizlere özet geçelim. 

Uzun zamandır birçok insanın aktif bir şekilde kullandığı ve bu kullanımı sırasında da aslın bu uygulama için tüm artık ve eksi yönleri gösteren bir yol haline gelen bu süreçte muhteşem yeniliklere imza atıldı. 

Herkesin özgürce mesajlaşabildiği ve bu süreçte hem resim hem video hem de ses gönderme imkânları ile donatılan WhatsApp muhteşem yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Yakın gelecekte durum özelliğini kendisine ekleyen ve çift tık ile karşı tarafın gördüğünü göstererek kurumsal bir kimlik oluşturmayı başaran WhatsApp şimdilerde çok daha iyi bir teknolojiyi bizlere sunmaktan geri kalmıyor. 

Her yaptığı yenilik ile kendisini bir adım daha öteye taşımayı başaran ve belki de en çok kullanılan uygulama haline gelen WhatsApp her anlamda iyileşme sağlıyor ve kullanıcılarını mutlu etmeyi ihmal etmiyor. 

Yeniliğe İnanamayacaksınız!

Herkesin başına gelmiştir mutlaka yanlış mesaj yolmak işte bu yenilik bize tam da bu noktada yaşadığımız zorlukların bir çıkışı olarak geliyor. Bu yenilik sayesinde bir anlık yanılgı ile yapılan bir durumun sonucunda ister istemez sorun yaşayan herkes için bir çıkış oluyor ve tüm kullanıcılara aynı anda yollanılan mesajın silinmesi sağlanıyor. 

Herkesin memnun bırakacak olan bu özelliğe çok sevineceğinizi düşünüyoruz. Ve aslında bunun çalışmalarına başlayarak kalitesinden ödün vermediğini bir kere daha gösteren bir uygulama olması ile bizleri karşılıyor. 

Herkesin ilgisini kazanacak olan bu geri al ve geri sil işlevi birçok kullanıcıyı mutlu edecek ve bu hali ile her geçen gün bu uygulamaya olan talep diğer birçok uygulamanın üstüne çıkacaktır. Aslında böyle bir gelişim birçok kullanıcıyı memnun edeceği için çalışmaların çok daha önceden başlanması beklense de sonunda böyle bir sürece dâhil olmuş olması talep açısından bir hayli ilgi odağı olmuştur. 

WhatsApp yeniliğe doymuyor ve kendisi bünyesinde yaptığı bu yenilik ile her an bir adım daha ileriye giden bir uygulama haline geliyor. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları