Vücudunuza Uygun Pantolon Seçimi
Her fiziğe uygun pantolon çeşitleri olduğunu artık bilmekteyiz. Bildiğimiz şeyleri uygulamak da gerekir ama bazen yapamayabiliriz.

İşe ilk başta vücudunuzun bütün kusurlarını bilmeniz gerekir. Sonrası da ise en uygun pantolon seçimini bulmak sizleri alışveriş esnasında çok rahatlatacaktır.

Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Edilir ?

Her fiziğe uygun pantolon çeşitleri olduğunu artık bilmekteyiz. Bildiğimiz şeyleri uygulamak da gerekir ama bazen yapamayabiliriz. İşe ilk başta vücudunuzun bütün kusurlarını bilmeniz gerekir. Sonrası da ise en uygun pantolon seçimini bulmak sizleri alışveriş esnasında çok rahatlatacaktır. 

 Yeni sezon tasarımların artık bizleri her ortamda en şık şekilde taşıyacağını da bilmeliyiz. En doğru kararla daha zayıf görünebilmenin en kolay yoludur Jean pantolonlar.  Kilolu bayanların dar pantolon seçmeleri doğru olmaz çünkü tüm vücut hatlarını daha çok belli edeceği için daha bol pantolonlar tercih etmesi gerekir. 

Zayıf bayanlarımız ise daha dar seçimler yaparak daha güzel bir görünüm kazanabilir. Bel kısmının daha zayıf görünmesi için göbek ve yan çıkıntılarımızı kapatabilmek için daha çok yüksek bel pantolonlar tercih etmeliyiz ki bütün kusurlarımızı kapatıp daha hoş bir görünüm kazanabilelim diye. 

 Kısa ve uzun boylu bayanlarımızın da pantolon seçimlerinde oldukça dikkat etmeleri gerekmektedir. Farkında olmadan seçilen pantolonlarla uzun boylu bayanlarımız daha kısa görünebilmekte kısa olanlar ise bacak boyu tamamen daha da kısa görünmektedir. Bu yüzden kısa olan bayanlarımızın bilekte biten pantolonlar tercih etmesi daha doğru olacaktır. Kot pantolon seçerken modeli olduğu kadar yeri de çok önemlidir.

Pantolon Seçimine Dikkat

 Pantolon üzerinde ki bazı desenler bizler i daha da kilolu gösterebilmektedir. Buna dikkat etmemiz gerekir çünkü buda yanlış bir seçim yapmamıza neden olacaktır. Pantolonların yeri ise en önemli unsurdur. 

Çünkü bizlerin uzun ömürlük aldığımız bu pantolon bir süre sonra kendisini bırakması bizleri üzebilmektedir. Aldığımız pantolon bir iki defa giyildikten sonra eseme yapıp bollaşarak artık o pantolonu giymemize sebep olmuştur. 

Bu yüzden bu tür şeylerle karşılaşmamak için daha düzgün ve dikkatli seçimler yapmalıyız. İnternet üzerinden kot Jean satışı yaparsanız dikkat etmeniz gereken şeyler bacak boyu ve ölçülerini iyi bilmelisiniz ki daha fazla satış yapabilme ve sorunlarla karşılaşmamanız için.

 Bayanların sıkılmadan yaptıkları tek şeydir belki de alışveriş vücut proporsiyonunu bildikten sonra daha kolay ve güzel bir alışveriş yapacağından eminim. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları