Ünlülerin Gelinlik Modelleri
Sanat camiasının en ünlü isimleri sürekli olarak polemikler yaşadığı iddia edilen iki düğün için oldukça etkili dedikodular ortaya atıldı. Kıyasıya karşılaştırmanın yapıldığı iki düğünde gelinlik tartışması gündeme bomba gibi düştü. Uzun yıllardan beri birlikte olan Neslihan Atagül ve Kadir doğulu bundan kısa bir zaman önce evlilik ile ilşkilerini güzel bir noktaya taşımışlardı.

Sanat Camiasında Gelinlik Rüzgârı

Sanat camiasının en ünlü isimleri sürekli olarak polemikler yaşadığı iddia edilen iki düğün için oldukça etkili dedikodular ortaya atıldı. Kıyasıya karşılaştırmanın yapıldığı iki düğünde gelinlik tartışması gündeme bomba gibi düştü. 

Uzun yıllardan beri birlikte olan Neslihan Atagül ve Kadir doğulu bundan kısa bir zaman önce evlilik ile ilşkilerini güzel bir noktaya taşımışlardı. Öylesine güzel bir gelin olmuştu ki bir sonra ki evlenen çiftin böylesine bir gelin olması imkânsız gibi bir şeydi.

 Bunun üzerine yakın zamanda Kara Sevda dizisinde başrolü paylaştığı Burak Özçivitin düğününde gözler Fahriye Evcen’e çevrilmiş durumdaydı. Çünkü onun nasıl bir tasarımla karşıya çıkacağı ve kimin tasarladığı gelinlik ile boy göstereceği merak konusuydu.

Gelinlikte Büyük Şok

Fahriye Evcen hayatını Burak Özçivit ile birleştireceği o Güne Tıpkı Neslihan Atagül’ün gelinliğine benzeyen bir tasarım ile girdi ve herkes böylesine bir gelinliği asla beklemiyordu. Çünkü zaten iki sanatçı arasında bazı gerilimler yaşanmıştı.

 Bunun üzerine Fahriye Evcen çok büyük eleştirilere maruz kaldı. Öylesine güzel bir gelin olmuştu ki yapılan küçük bir hata iki tarafın mutsuzluğuna ve uzun süreli olarak yaşanılan mutluluğun bir kenarda kalmasına ve gelinlik üzerine çok büyük eleştirilerin yaşanmasına neden olmuştur. 

Yalnız böylesine bir kargaşa yaşanırken tek oklar Fahriye Evcene gitmedi çünkü Kadir Doğulunun damatlığının aynısını hatta aynı şekilde çiçek koyularak Burak Özçivit tarafından giyilmesi de bir o kadar olayların büyümesinde etkili oldu. Bu durum hem medya tarafından net bir şekilde ortaya atıldı hem de insanların gördükleri ayrıntılar ile muhteşem düğünden geriye yalnızca bu dedikodular kaldı. 

Böylesine ağır eleştirilere maruz kalan Fahriye Evcen gayet soğukkanlı davrandı ve düğününün keyfini çıkartmaktan geri kalmadı. Akıllara gelen kıskanma tarzı soruları dahi duymayan Fahriye Evcen düğününün keyfini çıkarttı.  

Tüm medyada böylesine güzel bir günün bu şekilde anılması elbette hoş bir davranış değil. Fakat yine de bu konuda titiz davranılması gerekiyordu. Çünkü zaten yeterince göz önünde olan iki sanatçı oldukları için bu durum keşke bu şekilde lanse edilmeseydi. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları