Sevgililer Gününde Ne Yapmalı?
Sevgililer günü kadınlar için önemli olduğu kadar erkekler için de önemlidir. Sevgilimizden, eşimizden nasıl düşünceli hareketler, hediyeler bekliyorsak; onların da bizden beklediklerini unutmamak gerekiyor. Peki sevgililer gününde nasıl bir hediye almalıyız, nasıl davranmalıyız? Hepsinin cevapları ve daha fazlası yazımızda.

Sevgililer Gününde Ne Yapılır? 

Sevgilisi olan herkes, sevgililer gününde sevgilisiyle vakit geçirmek istiyor fakat ne yapacağını bilemiyor.  

Bu sabah biraz erken uyanın ve sevgilinize çaktırmadan odadan çıkın. Sevgiliniz için ufak ipuçları hazırlayın. Sevgiliniz uyandığında onu mutfağa yönlendirecek notlar olsun. 

Bu notlarla mutfağa gelen sevgilinize özel bir kahvaltı hazırlayın. Diğerlerinden daha özenle hazırladığınız kahvaltınız sevginizi gösterecek türden olmalı. Örneğin kalpli bir omlet hazırlayabilirsiniz. 

Onun için ufak notlar hazırlayın. Gün boyu bakabileceğini her yere, bu notlardan koyabilirsiniz. 

Romantik bir kahvaltıdan sonra sıra romantik bir gece yaşamaya geliyor. Onun sevdiği yemekler ile romantik bir akşam yemeği hazırlayın. Yemek eşliğinde dans edebilir ve sonrasında romantik bir film izleyebilirsiniz. Onu evde güzel bir şekilde hazırlanmış olarak bekleyin. Bu partnerinizin oldukça hoşuna gidecektir. 

Diliyorsanız onun sevebileceği bir hediye ile bu geceyi taçlandırabilirsiniz. 

Sevgililer Gününde Yapılabilecek Sürprizler 

Evinizin giriş kapısından yatak odasına kadar bir mum yolu yapabilirsiniz. Eşiniz mumları takip edip yatak odasına kadar geldiğinde, onu orada hazırlanmış bir şekilde bekliyor olun. 

Onun için romantik fotoğraflarınızdan oluşan bir albüm oluşturabilirsiniz. Hem güzel bir sürpriz olacak hem de hep bir anı olarak kalacak. 

Image

Onun için, şekerlemelerden, çikolatalardan ve ufak hediyelerden oluşan bir aşk kutusu yapabilirsiniz. Üzerine ufak kartlarla onu ne kadar sevdiğinizi anlatacak güzel sözler yazın. 

Ona aldığınız hediyeyi, balona asıp yatak odanızın tavanına asabilirsiniz. Böylece gördüğünde daha çok heyecanlanacaktır. 

Image

Onun için fotoğraflarınızdan oluşan bir slayt gösterisi veya ona karşı hislerinizi anlatan, duygu yüklü bir video çekip izleyebilirsiniz. 

Sevgililer gününde tüm gün yalnız olun ve baş başa vakit geçirin. Emin olun, beraber geçirdiğiniz en özel 14 Şubat olacak. 

Image

Sevgililer gününü dışarıda geçirmekten yanaysanız, sinemada kuyruk beklemek yerine, pikniğe gidebilirsiniz. Evde yapacağınız yemeklerle sevdiğiniz bir piknik alanına gidip orada eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün. Dilerseniz piknik fikrini evinizde de gerçekleştirebilirsiniz. Salonunuzda piknik alanı açın ve kokulu mumlar eşliğinde güzel bir sofra hazırlayın. Müziğinde size eşlik etmesine izin verin. Farklı ama güzel bir sevgililer günü olacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları