Nokia'dan Sevindiren Hediye
Nokia yeniliklerle sektörün gerisinde kalmıyor. İşte Nokia'dan o sevindiren hediye.

Nokia’dan Sevindiren Bir Hediye

Nokia uzun zamandan beri akıllı telefon camiasında oldukça etkili olan bir telefon markası haline gelmiştir. Fakat zamanla kendisine ek olarak birçok telefon markasının yani teknoloji harikalarının ortaya çıkmasıyla beraber muhteşem detaylı bu ürünler için oldukça etkili projelere adım atılmıştır. 

Bu projeler içerisinde uzun zamandan beri hat alındığı takdirde ya daha uygun fiyata telefon verilmesi ya da belirli bir süreli olarak uygun bir fiyata konuşma gibi etkinlikler düzenlenmektedir. Bu noktada farklı bir yöne doğru giden Nokia akıllı telefon uygulamasında akıllı saatlerde hediye verilerek tüm teknoloji severlerin gönlü kazanılmış ve oldukça güzel bir reklam ile telefon satışları zirveye ulaşmıştır. 

Böylesine güzel bir girişime adım atan Nokia kısa bir zamanda tüm Nokia severleri mutlu etmeyi başarmış ve bu durum aynı zamanda telefon satışlarında da oldukça etkili bir girişin yapılmasını sağlamıştır. 

Böylesine güzel bir giriş hem diğer rakip firmaların geride kalmasını sağlamış hem de oldukça güzel bir şekilde satışların zirveye ulaşmasında yardımcı olmuştur.

En Güzel Yeniliğe Hazır Mısınız?

Nokia 8 bundan kısa bir süre önce satışa sunulmak için hazırlanmıştır. Bu söyleyeceğim şeyin yani satışların ilk olarak Avrupa ülkelerinde başlaması ve daha sonra Türkiye'de satışa başlaması çok da şaşırtıcı bir durum değildir. 

Şimdilerde ön satışı duyurulan bu Nokia 8 için oldukça yüksek sayıda bir akıllı telefon siparişinin verildiği bilinmektedir. Yapılan açıklamaya göre Nokia 8 siparişi için verilen her bir ön siparişte müşterilerin gönlünü hoş edecek olan bir sürpriz onları beklemekte ve oldukça güzel bir akıllı saat ile müşterilerin mutlu olması sağlanmaktadır. 

Yapılan bu güzel adım sayesinde Nokia ön satışlarında oldukça geniş bir kitleye hitap etmeyi başarabilmiş ve satışların çok yüksek olmasına da katkı sağlaya bilmiştir. Eğer iyi bir reklam yapmak ve adını bir üst noktaya taşımak istiyorsan ilk olarak yapman gereken şey güzel bir reklamdır. 

Çünkü ilk aşamada ne kadar özel bir ürün ortaya çıkardığının anlaşılması için onu iyi pazarlayabilmeli ve böylece kaliteni herkese hissettirmelisin. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları