Nişasta Maskesi ile Eşsiz Bir Güzellik
Cildinizdeki sorunların tümüyle başa çıkabilecek bir ürün desek? Eşsiz bir güzelliğe duru temiz bir cilde kavuşmanın sırrı nişasta maskesinde gizli. Daha canlı diri bir cilt için daha önce hiç nişasta maskesini duymuş muydunuz? Suda çözülmeyen kompleksli karbonhidrat içerikli nişastayı hepimiz yemeklerde sıklıkla kullanırız.

 Patatesteki nişasta ve mısır nişastası güzellik ürünleri üreten firmaların vazgeçilmez bir ürünüdür. Cildinizin ihtiyacı olan tazelik aydınlık ve ışıltılı bir görünüme kavuşmanın sırrı nişasta maskesinde gizli. Güzel görünümlü ve sağlıklı bir cilt için nişasta maskesini mutlaka denemenizi öneririm. Peki cilt üzerinde bu kadar büyük etkiye sahip olan nişasta maskesi nasıl hazırlanır ve nasıl uygulanır?

NişastaMaskesi İçin Gerekli Olanlar Malzemeler:

1.Bir çay kaşığı dolusu  nişasta

2.Bir tepeleme çorba kaşığı kil

3.Bir su bardağının yarısı kadar da maden suyu

Bu üç malzemeden oluşan eşsiz mucizevi  maskenin yapılışı için gerekli olan malzemelerin tamamını karıştırıp kıvam alacak hale getirin. Kıvam aldığından emin olduktan sonra maskeyi uygulayın.  Bu eşsiz maskenin uygulanışı nasıl olmalı? Nişasta maskesini uygulamak için en uygun zaman cildinizin gözeneklerinden yağından arınmış olduğu duş sonrasıdır. 

Duş sonrası gözenekler açık olduğu için cildinize uygulayacağınız nişasta maskesinin etkisini daha da çok arttıracaktır. Açılan gözeneklerden siyah nokta ve kirlerin atılımının kolay olması sağlanacaktır. Duştan çıktıktan sonra temiz cildinize uygulayacağınız nişasta maskesini cildinize mutlaka 15 dakika bekletiniz gerekir.

 15 dakikanın geçtiğinden emin olduktan sonra( kilin etkisiyle yüzünüzdeki gerginliği fark edeceksiniz)cildinizi tahriş etmeyecek şekilde soğuk su yardımıyla cildinizden nişasta maskesini oval hareketlerle cildinizden çıkarınız. 

İlk uygulamadan sonra maskenin etkisini fark edeceksiniz. Nişasta maskesini cildinizden çıkarttıktan bir müddet sonra günlük kullandığınız cilt bakım ürünlerinden istediğiniz nemlendiriciyi tuniği kullanmanız mümkün. 

Aralıklarla uygulayacağınız bu mükemmel nişasta maskesi ile cildinizdeki ışıltı duruluğu Cildinizdeki büyük değişimi yeniliği siz dâhil çevrenizdekiler kısa zamanda fark edeceklerdir. Bu maskeyi düzenli olarak 15 günde bir yaptığınız takdirde cildinizde istediğiniz görünüme sahip olacaksınız ünlü cilt bakım ürünleri üreten firmaların etkisini fark ettikleri nişastayı siz de bu maske sayesinde keşfetmiş olacaksınız.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları