Moto X4 Şaşırtıyor
Moto X4 serisi herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Ayrıntılar yazımızda.

Moto X4’ten Beklenmedik Görüntüler

Tüm teknoloji üreticileri ürettikleri telefonlar içerisinde her zaman en etkili olana başvurur ve ilk olarak her zaman telefon hakkında küçük ipuçları vererek yeni oluşturulacak olan telefonu tüm teknoloji severlere duyurmaktadır. 

İşte bu nedenle ortaya çıkan görüntüler firmalardan önce ortaya çıktığı an bir şaşkınlık veya yerine göre bir tedirginlik yaşanmaktadır. Şimdi herkesin beklediği Moto serisinden olan X4 için de firmalarca net bir bilgi akışı yokken herkesi tatmin edecek o görüntüler ortaya çıkıyor. 

Hem de kısa ve meraklandırıcı bilgiler değil daha net bir şekilde bu telefonun yani Moto X4’ün görüntülere medyaya sızdırılıyor. İşte bu durum ortamda hem bir gerginlik hem de oldukça meraklandırıcı bir girişe sahne oluyor. 

Sezona Güzel Giriş Yapılıyor

Yapılan açıklamalar üzerine Lenova’ya ait olan MotoX4 üzerine oldukça etkili bir girişin 24 Ağustos tarihinde ortaya çıkması beklenirken bu tarihten çok daha önce muhteşem bir şekilde tasarlanmış olan bu telefona dair canlı şekilde görüntüler ortaya çıkmış ve bu hali ile bu telefon oldukça çok konuşulmuştur. 

Ortaya çıkan görüntülerden anlaşıldığı üzere telefonun kasası yani arka yüzü parlak bir görünüme sahip olup oldukça güzel bir görünümde tasarlanmıştır. Aynı zamanda yapılan tasarımlara göre arka kamerası da çift kamera olarak son dönemlere uyum sağlayan şekilde tasarlanmıştır. 

Bu şekilde tasarlanmış olan bu mucizevî telefon herkesin gönlünü feth ediyor. Bu hali ile oldukça fazla ilgi çekmeyi başaran Moto X4 bu yıl oldukça talep görecek gibi görünüyor. Çünkü tüm talepleri karşılayacak derecede etkili olmuş ve bu şekilde sezona güzel bir giriş yapılmıştır. Bu sezona iyi bir giriş yapan akıllı telefon kısa zamanda ilgi görecektir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları