Meraklısına: Gigi Hadid'in Diyet ve Spor Sırları!
Gigi Hadid’in Vücuduna baktığınızda gözlerinizi alamıyorsunuz. Karın kasları, bacakları bakanları bir daha baktırıyor. Peki, Gigi Hadid’in sırrı ne? Bu kadar mankenin yapamayıp onun yaptığı ne?

Gigi Hadid'in Sırları!

Gigi Hadid, sırları içerisinde ilk başa kardio’yu koyuyor.  Sıkılaşmak için birçok yol olsada bunlardan en etkilisi kardio yapmak. Hadid, spor yapmaya ve beslenmeye oldukça dikkat ediyor.

Spor yapmak için illa ki spor salonlarında ter dökmenize gerek yok. Evde yapacağınız her hareket vücudunuz üzerinde etkili. Evde birçok bacak egzersizi, karın egzersizi yapabilirsiniz.Önemli olan tüm gün hareketsiz kalmamak.

Diyet yapmak nasıl ki tek başına yeterli değilse, spor yapmakta tek başına yeterli olmuyor. Spor ile beraber yürütebileceğiniz, etkili bir diyet şart. Bunun için mutlaka bir uzmandan destek alın. Öğünleriniz arası sık olsun. Örneğin günde altı öğün tüketerek, kaliteli bir diyet uygulayabilirsiniz.

Hadid, dövüş sporlarında oldukça iyi. Boks yaptığınız zaman ruhen iyi hissediyor vs fazlasını istiyorsunuz diyor. Sizde dövüş sporları ile hem eğlenip hem de kusursuz bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Victoria’s Secret Fashion Show öncesinde ünlü model geceleri boks yapıyor aynı zamanda Ballet Beautiful egzersizleri de yapıyordu. Bu bale kardiosu hem vücudu hem de estetik görünümü açısından oldukça önemli.

Gigi Hadid, programlı bir spor uygulayıcısı. Kendisinin günlük olarak hangi sporu yapacağına dair bir programı var. Ve bu programın sıkına kesinlikle çıkmıyor. Hadid, iyi bir vücuda sahip olmanın yolu takvim tutmak ve ona uymak yeterli diyor. Gün boyu istediğiniz kadar egzersiz yapın, bu egzersizleri belli bir düzende yapmadığınız takdirde sonuç alamazsınız.

Hadid, hayatında her şeyi yasaklamıyor. Arada vücudu ödüllendirmenin de önemli olduğunun altını çiziyor.Fit kalmak için hep sağlıklı beslenmeye gerek yok ki. Bazen vücudunuzu şımartın.

Görüldüğü üzere fit bir vücuda sahip olmanın genel geçer kuralları var. Bu kurallara uyduğunuz taktirde her zaman fit kalırsınız. Öncelikle hangi sporun vücudunuza göre olduğuna karar verin ve o sporu yapın. Ardından bir uzmandan destek alarak, vücudunuza göre bir diyet programı hazırlayın. Kendinizi keşfedeceksiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları