Kadınlar Sevişirken Ne Düşünür?
Kadınlar sevişirken çok fazla şey düşünebilir. Hele ki ilk deneyimleriyse kafasına çok fazla şey takabilir, kendine yeni sorunlar edinebilir. Peki kadınlar sevişirken tam olarak ne düşünür?

Kadınlar Sevişirken Ne Düşünür? 

Birçok erkek, seviştiği sırada kadının ne düşündüğünü merak ediyor. Acaba kendi ile ilgili şeyler mi düşünüyor yoksa o anın tadını mı çıkarıyor. İşte tüm erkeklerin merak ettiği o sorunun cevabı. 

Kadınların sevişirken en çok düşündükleri şeyin başında nasıl göründükleri geliyor. Kadınlar sevişirken, vücut kıvrımlarının, göğüslerinin, kalçalarının etkileyici olup olmadığını bilmek isterler. Karşı cinsi rahatsız eden bir şey var mı? Ya kötü görünüyorsam düşüncesi kadınlarda oldukça fazladır. Bundan dolayı anı yaşamakta zorlanırlar. Erkeklerin bu konuda yapması gereken, beraber olduğu kadına öncesinde ne kadar etkileyici olduğunu söylemek olacaktır. Böylece kadın ana daha çok odaklanacaktır. 

Erkeklerin kadınlardan daha erken orgazm olması, kadınları endişelendiriyor. Bundan dolayı kadınlar sevişirken orgazm olup olmayacağının endişesini taşıyorlar. 

Kadınların sevişirken düşündükleri şeylerden biri; yeterince iyi olup olmadıklarıdır. Erkeğin, yaşadıklarından zevk alıp almadığını bilmek istiyorlar. Eğer partneriniz sizin için yatakta birşeyler yapıyorsa ve siz bundan zevk alıyorsanız, o halde sizi mutlu ettiğini söyleyin. Böylece kadın daha iyisiniz yapmak için çaba gösterecektir. 

Kadınlar seks yaparken, oral seks zevkininde tadını çıkarmak istiyorlar. Her ne kadar partnerinizin bundan rahatsız olacağını düşünseniz de birçok kadın bundan oldukça zevk alıyor ve o an hiç bitmesin istiyor. Oral seks yapıp yapmayacağınız, sevişme sırasında kadınların düşündükleri diğer bir şeydir. 

Genel olarak kadınların seks yaparken düşündükleri; tenim nasıl görünüyor?, iç çamaşırımı beğendi mi?, güzel kokuyor muyum, parfüm sıksamıydım?, beni beğeniyor mu?, fazla mı ses çıkarıyorum?, vajinam nasıl görünüyor?, vajinam ıslandı mı?, gözlerimi açsam mı?, isteksiz mi görünüyorum?, daha fazla zevk alması için ne yapmalıyım?, acaba ne zaman boşalacak?, benden önce mi orgazm olacak? 

Evet, erkekler, kadınların sevişirken ne düşündüğünü öğrendiniz. Bundan sonra yapmanız gerekenler; sevişirken ne düşündüğünü düşünmeyip sadece anın tadını çıkarmak, ona güzel göründüğünü hissetmek, eğer sizin için özel bir şeyler yapıyorsa bunu ne kadar beğendiğinizi ifade etmek, eğer düşündüğünüz bir şey varsa bunu partnerinize anlatmak olacaktır. Çünkü eğer sevişirken bir şey düşünüyorsanız bu mutlaka hareketlerinize yansıyacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları