Kadınlar İçin İphone Uygulamaları
Kadınların dünyası oldukça karışıktır. Milyonlarca kadın var bu kadınların her birinin akıllı bir telefondan beklentisi başka. İşte bu nedenle genel olarak düşündüğümüzde bir kadının İphone kullanması ve burada kullandığı uygulamaların farklılık göstermesi oldukça normaldir.

İphone Uygulamaları 2018

İphone kullanmak genel bir görüşe göre ayrıcalıktır. Tabii ki bu ayrıcalık diğer Android telefonlara göre kadınlar için özel uygulamalar sunmaktadır. Bunun için kadınların kullandıkları uygulamaların çoğu diğer telefonlar ile benzerlik gösterse dahi bir İphone kullanıcısı her zaman çok farklı hissedip o uygulamadan çok farklı tatlar almıştır.

İphone Farkı

Her zaman kullanıcılarına bir ayrıcalık tanıyan İphone bu davranışına ortaya koyduğu tüm telefonlarda meydan okumaya devam ediyor. Mesela bir Android kullanıcısı da bir İphone kullanıcısı da WhatsApp, İnstagram, Facebook gibi ortak kullanıma sunulan uygulamalar kullansa dahi daha az donma yaşanması ve bu uygulamaların daha güvenilir kullanılması bu markaya can veriyor. 

Örnek vermek gerekirse bir Android sisteminde olan Word programı İphonede de var ancak kullanımına baktığınız zaman çok daha kullanışlı olarak İphone bizlere farkını göstermiştir. İşte bunların sonucunda bu akıllı telefon sahipleri kendilerini oldukça değerli ve özel hissetmişlerdir. Bunlara ek olarak bir de kadınların egzersiz yapmalarında adımlarını sayan ve onlara muhteşem yardımcı olan siri programı ile de herkesin yüzünü güldürmüştür. 

Pepapp gibi bir uygulama ile tüm kadınlar adet günlerini kontrol altın alabiliyor. Ayrıca bu uygulama bir de kadınların sağlık konusunda güzellik konusunda bilgi edinmesini de sağlıyor.  Tümbunlara ek olarak kadınların hamile kalmak istemeleri gibi durumlarda onları yönlendiriyor. Evet, hangi telefonu kullandığımız bu noktada oldukça önemlidir.

Birçok kamera programı, fotoğraf düzenleme programı gibi tüm neslin ilgisini çekmeyi başaracak olan uygulamalar bu kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bu ve bunun gibi birçok etmen artık Android telefona olan ilginin azalmasına ve daha çok bu telefona yönelmeye etken olmuştur. 

Baktığınız zaman tüm uygulamalarda farklılık göstermese dahi bazı uygulamalar ile kadınların kendilerini özel hissetmelerine yardımcı oluyor. bu nedenle bu telefona olan ilgi her geçen gün artış göstermektedir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları