Iphone X Hakkında Tüm Merak Edilenler
Iphone X Apple'ın 10. Yıl kutlamasını süsleyecek modeli. Peki Iphone X özellikleri neler, Iphone X fiyatı, Iphone X ne zaman satışa çıkacak gibi tüm aklınıza takılan soruların cevapları burada.

Beklenen Iphone X İçin Tüm Merak Edilenler

İphone tüm markaların arasından kendisini sıyıran mucizevî bir teflon markası olmuştur. Hem teknik özellikleri hem de tüm detayları ile bizlere çok güzel bir kapı aralayan İphone bir mucizevî ürünü daha hayatımıza dâhil ediyor. Bu konuda herkesin beklentisi yüksekken bir de bu şekilde bir girişim yaparak hepimizin ilgisini üzerine çekiyor. 

İphone X hakkında uzun zamandır belirli ipuçları verilirken kısa bir zaman öncenin tüm ayrıntıları İphone’nin 10. Yıl kutlamasında açığa çıkıyor ve tüm bilgiler artık net bir şekilde bizlere sunuluyor. Hepimizin aklında aslında bu markaya veya bu telefona dair çok fazla bir soru işareti yok ama duyduklarımızı kanıtlasınlar ve bizlerde artık emin olalım duygusu ile bu muhteşem ürünü artık yanında görmek istiyoruz. 

Tasarımı İle Baş Döndüren Yenilik

Herkesin merakla beklediği o muhteşem telefon şimdi bizleri karşılamaya tam olarak hazır bir durumda. Kısa zamanda böylesine güzel bir giriş yapan bu marka kendisiyle beraber İphone adına bir renk daha eklendiğinin izlenimlerini kısa süre önce vermiştir. 

                   iphone x satış fiyatı

Şimdi gelelim bu muhteşem ürünün tüm teknik detaylarına. Çözünürlüğü konusunda bütün merak edilenlerin yanıtı şu olmuş ve 2436*1125 ile yüksek kalitede bir çözünürlüğün kapısını aralıyor. Ekran boyutu ise bizleri alıştığı 5.5 inç büyüklüğe aykırı şekilde ortaya çıkıyor ve 5.8 inç büyüklük ile adeta büyük telefon severlerin gönlünde taht kuruyor. 

Ayrıca istenildiği takdirde kablosuz şarj özelliğini de etkin hale getirmek ve bu şekilde daha pratik şarj etme özelliğinden faydalanmakta mümkün hale geliyor. Yalnızca bu güzellikler de değil bunlara ek olarak bir de muhteşem yüz tanıma özelliği ile ekranda hiçbir tuşun olmaması da hepimizin büyük bir oranda ilgisine şahit oluyor. 

Fiyatı konusunda akıllarda bulunan sorunun cevabı ise 999 dolar olduğu ve bunun satışına tam olarak 27 Ekim verileceği beklenmektedir. Bu şekilde sizler kısa sürede paylaşıma şahit olabileceksiniz. Ön siparişin üstüne bir de 3 Kasımdan başlayarak artık aktif şekilde satışlarında olacağı bizlere duyurulmaktadır.  Bu özellikleri ve bu fiyatı ile bu marka çok uzun süre kendisinden bahsettirecektir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları