Iphone Sınırsız Sallama Özelliği
Iphone sınırsız sallama yani yanlışları geri alma özelliği hakkında bütün detaylar bu yazımızda.

İphone’de Sınırsız Sallama Özelliği

Hepimiz için akıllı telefon sahibi olmak ve onu dileğimiz şekilde kullanmak oldukça önemlidir. Bu noktada herkes için önemli olan bir diğer şey de sahip olduğu teknolojinin en iyisi olmasıdır. Bu şekilde herkesin en çok isteyeceği ve başarısı ile kendisini bir adım öteye taşımayı başaran bir İphoone sahibi olmaktır. 

Diğer telefonların aksine birçok yeni teknik detayları ve görsel özelliği ile dikkat çeken İphone şimdi de salla özelliği ile bizlerde merak uyandırıyor ve herkes bu teknolojinin sahibi olmak istiyor. Bu şekilde herkesin ilgisini çeken uygulama tam olarak ne işe yarıyor? Bu ve bunun gibi birçok sorunun açıklamasına artık sizlerde kavuşabileceksiniz.

Salla Ne Şekilde Kullanılıyor?

Herkes her telefon hakkında bilgi sahibi olmak ister. İşte sizlere bu noktada belki de en çarpıcı açıklamaları sürekli olarak İphone yenilemektedir. Yaptığı yeniliklerden bir diğeri de salla özelliğidir. Bu özellik sayesinde küçük bir yanlış ya da büyük bir yanlış olan istemediğiniz şeyleri yazıp yollamanıza yarayan şeylerin bir salama hareketi ile geri alınmasını sağlamaktadır. 

Bunun sonucunda da mükemmel bir yeniliğin sahibi olan kullanıcılar mutlu olup bu yeniliği sonuna kadar kullanmaktadır. Bu durum bir hareket ile telefonunuza komut verme anlamına da gelmektedir. 

Hayatımızın böylesine içine girmeyi başaran İphone kullanıcıları kısa zamanda bu özellik sayesinde muhteşem bir yeniliğe imza atmaktalar. Salla özelliğinin ardından beliren mesaj kutusu muhteşem bir kullanım sağlamaktadır. 

Bu butonu istediğiniz takdirde aktifleştirmek ve pasifleştirmek de aynı şekilde sizlerin elinde olmaktadır. Fakat eminiz ki bu özellik sizlerin düşündüğünüzden çok çok daha fazla ilgi görecektir. İstediğiniz takdirde yani salla özelliğini kapatmak istediğiniz anda bunu yapabilen imkânın da size sunulması bu uygulamayı daha sempatik bir hale getirmektedir. 

Bu nedenle bu özellik kısa zamanda büyük yankı uyandırmıştır. Rahat kullanışı ile sizleri etkisi altına alacak olan bu uygulama hepimizin sevgilisi olmuş ve bu hali ile de herkesin ilgisini kazanmıştır. Böylece İphone yeni şeyleri kendisine katmaya ve bunu da devam ettirip teknik özellikleri ile baş döndürmeye devam etmektedir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları