Iphone 8'de İsim Kargaşası
Iphone 8 ile ilgili isim kargaşası devam ediyor. Farklı isimler üzerinde duran firma hala karar vermemiş durumda.

IPhone 8’de İsim Kargaşası

IPhone her geçen gün çok daha fazla ilgi gören bir telefon markası haline gelmiştir. Öylesine güzel bir telefona adım atan iPhone teknik servisleri gün geçtikçe çok daha fazla güzel yeniliklere adım atmaktadır. 

Böyle güzel bir girişimde bulunan iPhone bundan kısa bir zaman önce iPhone 7 ile bizleri karşılamaktaydı. Böylesine güzel bir telefonun ortaya çıkartılması ile beraber kısa bir zamanda herkesin ilgisini çekmeyi başarmış ve güzel bir teknoloji ile bizleri karşılamıştır. Bu muhteşem teknoloji harikası kısa zamanda hepimizin ilgisini çekmeyi başarmış ve güzel bir adım atılarak hepimizin ilgisini kazanmıştır. 

Fakat şimdilerde akıllardaki yeni sorun bir sonraki adım olarak üretime sunulan Iphone 8 hakkındaki konuşmalar olmuştur. Tasarımı teknik özellikleri gibi birçok noktasında ki yeniliği ile dikkat çekerken en çok da dikkat çeken nokta Iphone 8 olarak üretime sunulduğu duyulan telefonun tam olarak isminin ne olacağı olmuştur. 

Yeni tasarım olan bu telefonun adının Iphone X mi yoksa Edition mu? Olacağı konusunda oldukça kararsız bir süreç bizleri beklemektedir. Bu şekilde güzel sonuçlara adım atılacağı düşünülse de esas nokta telefonun ismi konusunda net bir karara varılması olmalıdır.

Telefonun Yeni Adı Ne Olacak?

IPhone 7’den sonra gözler bir sonraki telefona doğru kaymıştır. Bu nedenle kısa zamanda üretimine başlanılan Iphone 8 hakkında her ne kadar bizlere küçük detaylı bilgiler verilse de akıllardaki en büyük soru bu telefonun net adının ne olacağıdır. 

Yapılan araştırmalara göre kısa zamandan beri Iphone 8 hakkında belirli bilgiler bizlere duyurulmaktadır. Bu konuda dediğimiz gibi bu telefon markası konusunda net bir isim ifade edilmemiştir. Bu nedenle kısa bir zaman içerisinde bu telefonun adının ne olacağı üzerine tartışmalar başlamıştır. 

Iphone 8 olarak bildiğimiz bu telefonun cam bir görünüme sahip olacağı ve ayrıca kablosuz şarj aleti ile pratik bir şekilde şarj olanağının sağlanacağı herkese duyurulmaktadır. Bu şekilde kısa bir zamanda teknik özellikleri ile ilgi çekmeyi başaran Iphone 8’in yeni isminin ne olacağı ve ne şekilde bir reklama merhaba diyeceği merak konusu olmaktadır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları