Ios Skype Güncellemesi
Ios altyapısında Skype yeni güncellemeler yapmaya devam ediyor. İşte son skype güncellemesi...

İOS ile Skype Güncellemesi

Skype son zamanlarda herkesin yoğun ilgisine maruz kalmıştır. Bu şekilde oldukça fazla talep gören Skype muhteşem yeni özellikleri ile İOS işletim sistemi ile muhteşem bir güncelleme ile bizleri karşılıyor. Bu güncelleme sonucunda Mood mesaj ve geliştirilmiş oturum açma özelliği bizlere merhaba diyor ve yoğun bir şekilde bizlerin talep etmesinde yardımcı oluyor. 

Microsoft bu muhteşem güncelleme ile bizleri karşılarken oldukça yeni özellikleri bize dâhil ediyor ve yenilikleri ile bizlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Daha önce instegram, whatsapp ve facebook da durum güncelleme gelmişti bu durum şimdi Skype’da da kendisini gösteriyor muhteşem şekilde oturum açabilme olanağı ile de oldukça kolaylık sağlamaktadır. 

Böyle güzel adımlar atmamıza yardımcı olan bu uygulamalar içerisinde kısa bir zamanda kendisine yer edinmiş olan Skype böylece kısa bir zamanda gönüllere taht kurmuştur. 

Güncelleme İle Uygulamalar Talep Değişiyor

Skype da var olan bu özellik tüm kullanıcılara kolaylık sağlamak için kendisini yeniliyor ve bu yeniliğin esas nedeni kullanıcılara uygun bir kullanım alanı oluşturulmaktadır. Kullanıcıların oldukça ilgisini çekmeyi başaran bu yenilik bizlere aynı zamanda karşılıklı görüşme olanağı sağlayan mesajlaşma bölümü için de karşı tarafa kolaylık sağlamak amacıyla mesajın atıldığı tarihi ve saati göstermiştir. 

Bu yönüyle de oldukça kolaylık sağlamıştır. Mood mesajı olarak da ifade edilen durum güncellemesi de kısa süreli olarak yani bir gün gibi bir süreçte kısa bir sürede arkadaşlarınızın o anki ruh halini ve bizlerin o anki ruh hallerini paylaşmalarında muhteşem bir yardımcı görevi görmüştür. 

Böylesine bir detay ile bizleri karşılayan Skype oldukça eğlenceli bir çalışma süreci ile bizleri karşılamıştır. Bu muhteşem detayı sayesinde kısa bir sürede bizlere oldukça etkili bir süreç yaşatmış ve böylece oldukça ilgi gören uygulamalar sırasında ilklere çıkmayı başarmıştır. 

Bu nedenle kendi yerini korumak isteyen uygulamaların öncelikli olarak yapması gereken en önemli şey her zaman kendisini ilk sıralara taşıyacak olan güncellemelere adım atmak ve her zaman kendisini geliştirerek yüksek bir kullanım alanı sunmak olmalıdır. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları