İnstagram Fenomenleri
Son zamanların en çok sevilen ve takip edilen İnstagram fenomenlerini sizler için derledik. Galerimize mutlaka göz atın.

Son yılların en çok konuşulan ve en çok kullanılan sosyal medya ağı olan İnstagram sayesinde, birçok yetenekli ve başarılı kişiler kendini bu platformda tanıtmış ve insanlara sevdirmiştir. Bu yazımızda da sizlere İnstagram'ın bazı fenomen isimleri hakkında bilgi vereceğiz.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı

Gerek Acun Ilıcalı ile ilişkisi olsun gerek kızı Melisa ile ilgili paylaştıkları  olsun gerekse gezdiği gördüğü yerleri paylaşmasıyla, şüphesiz son zamanların en çok konuşulan ve takip edilen isimlerinden biri haline gelmeyi başarmıştır. Renkli kişiliğiyle de Subaşı, takipçilerinin ilgi odağı olmuştur. 

Çağrı Taner

Çağrı Taner

İnstagramın en çok bilinen ve takip edilen fenomenlerinden biri de Çağrı Taner'dir. Hayatta insanların davranışlarıyla ilgili tespitleri, komik paylaşımları ve ince esprileriyle en çok sevilen ve takip edilen isimlerden biri haline gelmeyi başarmıştır. Sadece bir hesabı değil birkaç hesabı bulunan Çağrı Taner, yakın bir zamanda kitap çıkaracağını da takipçilerine duyurdu. 

Kafalar

Kafalar

Kendilerine Kafalar lakabını takan ve Youtube'den de günlük hayatta denedikleri ilginç şeylerle ve eğlenceli davranışlarla birçok kişinin ilgi odağı ve takip ettiği kişiler haline geldiler. Bu eğlenceli ve komik videoları paylaşan Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı her hafta eğlenceli videolarını Youtube üzerinden takipçileriyle paylaşıyorlar. 

Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz

Son zamanların şüphesiz adından en çok söz ettiren kişilerinden biri de Kerimcan Durmaz. Eğlenceli kişiliği ve tarzıyla tüm gözleri üzerinde toplamayı başardı. Geçtiğimiz sezonda Tv8 de yayınlanan İşte Benim Stilim adlı moda programında da jürilik yapmış ve stilini konuşturmayı başarmıştır. 

Danla Biliç

Danla Biliç

İnstagramın ve Youtube'nin en çok konuşulan isimlerinden biri de Danla Biliç'tir. Yaptığı makyajlarla ve yaptığı yorumlarla adından söz ettirmiş ve kısa bir sürede de kendi markasını çıkartacak kadar ün sahibi olmuştur. Her hafta Cuma saat 18.00 da Youtube de paylaştığı ilginç ve dikkat çekici başlıklarla ve açık sözlü konuşmalarıyla, en çok takip edilen isimler arasına girmiştir. 

Veysel Zaloğlu

Veysel Zaloğlu

Son zamanların en çok takip edilen ve sevilen isimlerinden biri de Veysel Zaloğlu. Yaptığı dublajlarla gündeme gelen Veysel Zaloğlu paylaşımlarında komik ve eğlendirici dublajlar kullanmaktadır. Dublajlarında ki ince espriler sayesinde de birçok insanı güldürmeyi başarmış ve takip edilmiştir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları