Haftalık Burç Yorumu
Ne demiş atalar ? Fala inanma falsız kalma! :) Haftalık Burç Yorumu sizlerle.

Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu:Bu haftanız hep bir koşuşturmaca ile geçmiş görünüyor. Ancak derin bir nefesalın çünkü bu hafta oldukça güzel bir haber ile yüzünüz gülecek.

Boğa Burcu:Eşiniz veya kız arkadaşınız ile yaşadığınız sorunlara bu hafta bir sonveriyorsunuz. İçinizde ki tüm duygu yoğunluğuna rağmen bütün ayrılık rüzgârı buhafta üzerinize esiyor.

İkizler Burcu:Zaman artık sizin zamanınız. Hayatınızda olması gerekenler ile yolunuza devamedecek ve sevdikleriniz ile doyumsuz sohbetleriniz olacak.

Yengeç Burcu:Artık geçmişi bir kenarda bırakma vakti geldi. Yaşadığınız tüm olumsuzluklarakötü düşüncelere inat şimdi yüzünüz gülüyor ve büyük korkularınızdankuruluyorsunuz.

Aslan Burcu:Aklınızdan geçirdiğiniz şeyler sizleri oldukça olumsuz etkiliyor. Bu durumdaçevrenizde ki insanları kırmanıza neden oluyor. Artık kendinize iyi bir mesajverin ve tüm kötü düşüncelerden sıyrılın.

Başak Burcu:Bu hafta oldukça güzel bir hafta olacak. Çünkü uzun zamandan beri dilinizde vekalbinizde farklı duygular barındırırken artık tüm düşünceleriniz ortak birpayda da toplanacak.

Terazi Burcu:Hayatınızda ki en büyük probleminiz olan iş konusunda şimdi sizin yüzüz gülüyorve iş hayatınız için yalıca düşüncelere dalmıyorsunuz buna ek olarak hareketegeçip herkesi şaşırtıyorsunuz.

Akrep Burcu: Artıksizin için imkânsız diye bir kavram yok. Artık siz oldukça büyük başarılaraimza atabilecek kadar iyi bir noktada ve oldukça doğru bir yerdesiniz.

Yay Burcu:Hala hayatınızda biri yok mu? Sakın özgüveninizi kaybetmeyin. Çünkü bu haftakatılım göstereceğiniz oldukça renkli ortamlar olacak ve mükemmel bir ilişkiiçin harekete geçeceksiniz.

Oğlak Burcu: Artıktüm korkularınızı geri plana itiyorsunuz. Çünkü güzel şeyler artık sizibekliyor.

Kova Burcu:Bu Hafta bolluk ve bereketin yaşanacağı bir haftadasınız. Bu durum hem işyaşamınızı hem de özel yaşamınız oldukça hareketlendirecek gibi görünüyor.

Balık Burcu:Parasal konularda bu hafta yüzünüz gülüyor. Çünkü eğer çalışıyorsanız işyaşamınızda mevkiiniz artıyor. İşiniz yoksa iş buluyorsunuz. Bu durum siziniçin önemli adımlar atmanızı ve yaşamınıza büyük kolaylıklar sunmanızısağlıyor. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları