Günlük Burç Yorumları
Kadınlar için olmazsa olmazlar arasında yer alan günlük burç yorumları sizlerle :)

Koç burcu: Çevrenizde ki insanlar açısında sizlerin fikirleri değişecek ve oldukça farklı düşüncelere doğru yol almaya başlayacaksınız. Bu süreçte tüm düşünceleriniz değişecek ve artık çok daha sağlıklı kararlar almaya başlayarak hayatınıza yön vereceksiniz.

Boğa Burcu: Bu dönem sizin çevrenizde olup biten ile değil daha çok gizli bilgilere duyduğunuz merak ile geçecek bir dönemdesiniz. Çevrenize ölüm korkusu nedeniyle daha ılımlı bir davranışta bulunabilir ve tüm düşüncelerinden sıyrılarak art niyetli davranışlarda bulunabilirsiniz.

İkizler Burcu: Artık ayaklarınız yere sağlam basıyor ve geleceğe dair ne istediğinizi biliyorsunuz. Bu durum hem sizi hem de ailenizi oldukça memnun ediyor. Ayrıca öyle bir zaman diliminden geçiyorsunuz ki sevdiklerinizin bu dönemde size duyduğu ihtiyaç da artış gösteriyor.

Yengeç Burcu: Siz oldukça hareketli ve tez canlısınız. Bir şeyi istediğiniz anda onun sahibi olma arzusu içindesiniz. Fakat birçok insanın aksine duygularınıza yenilip yanlış kararlar almıyorsunuz ve mantığınız ile hareket etmeyi de başarabiliyorsunuz. Bu sıralarda büyük sorumluluk altına girmiş durumdasınız daha soğukkanlı olmanızda yarar var.

Aslan Burcu: Bugün daha pozitif bir gün yaşıyor ve içinizde ki tüm kötü duygulardan arınıyorsunuz. Ayrıca bu dönemde kendinizde iyi bir değişime imza atabilirsiniz. Bu değişim daha çok kıyafetinize yönelik olacak ve oldukça güzel bir tarza bürünerek tüm insanları şaşırtacaksınız.

Başak Burcu: Farklı bir güne gözlerinizi açtınız ve oldukça enerji dolu bir duygu içerisindesiniz. Size bu noktada en iyi yardımcı olacak şey içinizde ki tüm duygulardan arınmanız olmuştur. Buna ek olarak bir de çevrenizde ki güçlü kişilerin desteğini almanız size oldukça iyi gelecektir.

Terazi Bucu: Güzel bir güne hazırlanın çünkü bugün duyacağınız güzel haberler ile kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Akrep Burcu: Artık hayallerinizi gerçekleştirmek için çok daha umutlusunuz bu durum hem sizin hemde çevrenizde ki kişilerin yüzünü güldürecek.

Yay Burcu: Bugün alacağınız bir haber ile derin bir üzüntüye kapılıp tüm enerjinizi kaybedebilirsiniz. Dikkatli olun.

Oğlak Burcu: Hayatınızda büyük bir değişim yok fakat içinizde büyük bir rahatlık var bugün.

Kova Burcu: Üzerinizde ki yük her geçen gün artıyor ve artık sorumluluklarınızı yerine getirmek istemiyorsunuz.

Balık Burcu: Hep mi pozitif olur bir burç diyeceğim ama olmayacak. Yine karamsar yine kararsız bence artık kendine gelmelisin. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları