Facebook İnstagram Hikaye Birleşmesi
İnsanların her yerde ayrı ayrı paylaşım yapmaktan sıkıldığını sosyal medya yöneticileri görmüş olsalar gerek ki artık Facebook ve İnstagram hikaye özellikleri birleşti. Ayrıntılar yazımızda.

Facebook İnstagram Birleşmesi

Uzun zamandır kullandığımız Facebook uygulamasına gün geçtikçe ok farklı uygulamalar eklenmiş ve büyük bir hüzünle ifade edebiliriz ki Facebook eski önemini yitirmiştir. Böyle bir durumun ardından ise diğer uygulamaların hızına yetişmeye çalışan Facebook diğer uygulamalarda yer alan durum paylaşımını kendisine eklemiştir. 

Fakat bunu bir yerde yaşayan insanlar her yer de tek tek paylaşmaktan usanmış ve son çıkış olarak görülen Facebook ve İnstagram hikâye paylaşımını ortaklaştırmanın sonucunda muhteşem bir sürece imza atılmıştır. 

                                               facebook instagram hikaye

Bu konuda yapılan hazırlığa göre artık İnstagram üzerinden paylaşılan bir uygulama kısa sürede diğer uygulamalarda da oldukça kısa bir sürede paylaşılabilecek ve bu durum hem Facebook’dan hem de İnstagram'dan vazgeçemeyenlerin büyük ilgisine şahit olmuştur. 

Sizce Bu Fikir İşe Yarayacak Mı?

Amerika Birleşik Devletlerinin desteklemiş olduğu Facebook uygulamasında herkesin merak ettiği şey bu uygulama sonucunda paylaşılan hikâyeler ile Facebook toparlanıp eski günlerine geri dönebilecek mi? Bu noktada yapılan araştırma hala bizim için bir merak konusu olmuştur. 

Herkesin merak ettiği sürecin yaşanmasına çok kısa bir zaman kaldı ve test sürecinin bitmesinin ardından bu uygulama bizlere kucak açacak. Hikâye özelliği daha çok eski bir uygulamadır. Yani ilk olarak bizlere Snapchat üzerinden ulaşmıştır. Bunun üzerine de diğer uygulamalara doğru kayan ve bu şekilde herkesin ilgisini kazanan hikâye özelliği herkesin en çok kullandığı uygulamalar listesinde yer almıştır.

Kısa zamanda böylesine büyük bir ilgiyi üzerine çeken bu uygulama herkesin sevgilisi haline gelmiştir. Zaman sürecinden dolayı kısa sürede durum paylaşımı ve ruh halini yansıtan hem yazı hem resim hem de video paylaşımı ile kısa sürede herkesin ilgisini çekmiştir. Bunun sonucunda da herkes bu uygulamaların aşığı olmuştur. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları