Erkekleri Sekste Mutlu Etme Sanatı
Partnerinizle sevişme aşamasında daha verimli ve keyifli bir an yaşamak istiyorsanız, partnerinizin nelerden hoşlandığını bulmanız gerekmektedir. Erkeklerin sekste hoşlandığı şeyleri bulmak için bu rehberimizi okumalısınız.

Erkeklerin Zevk Noktalarını Biliyor musunuz? 

Cinsellikte bazı püf noktalar var ki; bunlar herkes tarafından bilinmiyor. Eğer sekste bu püf noktaları bilerek hareket etmek istiyorsanız, erkeklerin zevk noktalarını öğrenerek büyük bir adım atabilirsiniz. Böylece yatakta partnerinizin aldığı zevki ikiye katlayabilirsiniz. 

Seks yaparken, erkekler güzel kokulardan oldukça hoşlanıyor. Erkeklerin zevk noktalarından birisi güzel kokudur. Sevişme ortamında kokulu mum yapabilirsiniz. Sevilmeden önce duş jelinizle duş alıp daha doğal kokabilirsiniz. 

Erkeklerin gönlüne hitap etmek gözüne hitap etmekten geçiyor. Bundan dolayı gerek günlük yaşamda gerekse yatakta kişisel bakımınıza ve nasıl göründüğünüze dikkat etmeniz gerekiyor. Yatağa girmeden önce hafif bir makyaj ve duruma göre ruj sürebilirsiniz. 

İstenmeyen tüylerinizden mutlaka kurtulmanız gerekiyor. Saçlarınız, vücudunuz ve siz bir bütün olarak çok hoş görünmelisiniz. Onun için zaman zaman görünümünüzü değiştirin. Bir gün, yatakta hizmetçisi olurken, diğer bir gün kölesi olabilirsiniz. Farklı iç giyimlerle ve makyajlarla onun için ne kadar özendiğinizi belli edebilirsiniz.  

Çoğu erkek kendilerine yatakta dokunulmaktan çok hoşlanır. Erkeğinizi hafif dokunuşlarla büyülemeye ne dersiniz? Sürekli farklı bölgelerine hafif donuşlar veya öpücükler kondurarak, biraz dikkatle en çok nerelerden hoşlandığını keşfedebilirsiniz. 

Çoğu kadın ve çoğu erkek farkına varmasa da erkekler testisler ile cinsel organ arasındaki bölgeye dokunulmasından oldukça zevk alıyor. Buraya elinizle veya dilinizde dokunabilirsiniz. 

Sadece kadınlar değil, erkeklerde göğüs uçlarından oldukça etkileniyor. Sekse başlamadan önce göğüs uçlarına öpücükler kondurmayız erkeğinizi oldukça etkileyecektir. Böylece devamında isteği iki kat artacaktır.

Erkeklerin en çok zevk aldıkları diğer bir nokta sırtlarıdır. Hafif bir sırt masajıyla işe başlayabilirsiniz. Güzel kokulu bir krem yardımıyla sırtını yumuşatabilirsiniz. Daha sonra erkeğiniz yumuşadığında saçlarınız veya göğsünüzle sırtını okşayın. Ne kadar zevk aldığını göreceksiniz. 

Tabi her erkeğin zevk aldığı noktalar farklılık gösteriyor. Bunu anlamak için  bu bölgeleri denemeniz gerekiyor. Her bölgeyi farklı zamanlarda deneyin ve keşfedin. 

Erkeğin genel olarak zevk aldığı noktalar; cinsel organları, sırtı, boynu, kulakları, dudakları, kasık bölgeleridir. Böylece erkeklerin bu bölgelerinde keşfe çıkarak neresinden zevk aldığını öğrenebilirsiniz. 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları