En Yakın Arkadaşa Aşık Olmak
Birçok kişinin en yakın arkadaşları kadın veya erkektir. Bazen en yakın arkadaşlar arasındaki duygu çizgisini aşabiliyor.

Bunun en büyük nedeni beraber çok fazla vakit geçirmek ve çok fazla konuşmak. En yakın arkadaşınız doğal olarak en çok eğlendiğiniz kişidir aynı zamanda.

Bundan dolayı arkadaşlığın bir süre sonra aşka dönüşme ihtimali de artıyor.

En yakın arkadaşa bir süre sonra aşık olmak başta biraz garip gelebilir. Onunla sürekli konuşmak ve vakit geçirmek heyecanlı olmaya başlar fakat sevgili olmak uzak bir ihtimal gibi görünebilir. Tabi eğer arkadaşınızın hayatında başka biri yoksa. Hayatında başka biri varsa yaşayacağınız aşk acısı ikiye katlanacaktır. Eğer aşık olduğunuz arkadaşınız bir başkasına aşıksa ondan sürekli sevgilisini ne kadar sevdiğini dinlemek size acı verecektir.

 Bu durumda yapmanız gereken arkadaşlığınıza ara vermektir. Eğer, arkadaşınızın hayatında biri yoksa o zaman her şey zamanla yoluna girecektir. Bir kadın ve bir erkek iki iyi arkadaş olduğunda çevreden mutlaka siz sevgili misiniz? 

Ne kadar çok yakışıyorsunuz yorumları gelir. İşte bu noktada arkadaşınıza karşı hissettiklerinizin aşk mı olduğuna yoksa bu yakıştırmalardan mı etkilendiğimize karar vermeniz gerekiyor.Eğer ona yeteri kadar aşık değilseniz sadece hoşlanıyor veya beğeniyorsanız bu geçici duygular olabileceğinden arkadaşlığınızı heba etmemenizi öneririz.

Fakat eğer hissettiklerinizin aşk olduğuna eminseniz o halde arkadaşınıza açılabilirsiniz. Eğer karşınızdaki kişininde size karşı duyguları varsa bu arkadaşlık güzel bir birlikteliğe dönüşebilir. En yakın arkadaşıyla evlenmiş ve güzel bir ilişkisi olan çok fazla insan vardır. 

Çünkü bu çiftler birbirlerini çok iyi tanır. Birbirlerinin nelerden hoşlandığını, neye sinirlenip ne yapmaktan keyif aldığını çok iyi bilirler. Bundan dolayı her iki tarafta da yoğun hisler varsa birbirini çok iyi tanıyor olmanın verdiği rahatlıkla güzel bir birliktelik doğacaktır. En yakın arkadaşla sevgili olmanın avantajları olduğu gibi dezavantajları da var elbette. 

Unutmayın ki, sizi en iyi tanıyan kişi odur. Bundan dolayı isteseniz de ondan bir şey saklayamazsınız. Ya da yalan söylemeniz gerektiğinde söyleyemezsiniz, bütün geçmişinizi en iyi bilen o olduğu için ilerde bunlar size dönebilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları