En Seksi Jartiyer Modelleri
Kadınlar güzelliklerinin dışında seksilikleriyle de öne çıkmak isterler. Çekici ve seksi olmakta en çok kullanılan şeylerden olan jartiyere bu yazımızda ayrıntılarıyla yer verdik.

Bayan Jartiyer Modelleri

Jartiyer, çorapların kaymaması için kullanılan lastikli bağdır. Tabi bu bağ sıradan bir bağ değil.Bu öyle bir bağ ki, kadınların bir anda seksi görünmelerine sebep oluyor.Piyasada kadınların Jartiyer takımı olarak nitelendirdikleri bu takım, eskiden beri kullanılmaktadır.

Kimileri tarafından özel günlerde kullanılan Jartiyer takımını, bazıları gece uykularında dahi kullanmaktadır. Tabi güzel bir görünüm sergilemek için, vücut tipinize uygun bir Jartiyer takımı seçmeniz gerekiyor. Aksi halde ortaya kötü bir görünüm çıkabilir.

Jartiyer kullanmak, zahmetli bir iş değildir. Özellikle devamlı kullananlar, bu konuda hiç problem yaşamazlar.

Jartiyer takımı almak isteyen kadınların dikkat etmesi gereken konuların başında kilo geliyor. Kilolu kadınların Jartiyer seçerken, geniş modelleri seçmelidirler.Zayıf kadınlar ise, her model Jartiyer takımını rahatlıkla kullanabilirler.

En Güzel Jartiyer Modelleri

En Güzel Jartiyer Modelleri

Jartiyer Modelleri oldukça çeşitlidir. Çeşitlerine bakıldığında birçok çeşit ve model bulunmaktadır. Yüksel bel, düşük bel ve bel hizasında olan Modelleri bulunmaktadır. İnce belli kadınlar, bellerini kavrayan modeller ya da düşük bel modeller seçebilirler.

Kimi Jartiyer modelleri, büstiyerden çoraba bağlanmaktadır. Bundan dolayı Jartiyer özel günler için daha uygundur. Çünkü büstiyer rahatsız edebilir. Rengi ve kumaşı farklı modellerden oluşabilen jartiyerler, saten, pamuklu ve dantelli modellere sahiptir. En çok kullanılan Jartiyer modelleri ise dantelli olanlardır. Çünkü dantel vücutta diğer kumaşlara göre daha şık ve seksi bir görünüm sergilemektedir. 

Saten ve pamuklu Jartiyer modelleri daha az kullanılmakta hatta hemen hemen tercih edilmemektedir. En çok kullanılan Jartiyer renkleri ise; siyah, beyaz ve kırmızıdır. Diğer renkleri daha az kullanılmaktadır. Ayrıca günlük hayatta, deri Jartiyer modelleri de kullanılmaktadır.

İpli Jartiyer modellerini yine günlük yaşamda kullanabilirsiniz.

Jartiyer modellerinin hem külot olarak hem de etek olarak kullanılan modelleri bulunmaktadır. Etekli olan modeller, daha çok günlük hayatta kullanılmaktadır. Özellikle düğün günlerinde birçok kadın tarafından giyilmektedir. Böylece kendinizi gelinliğinizin içinde daha özel hissedecek ve ilk gecenizde daha güzel bir görünüm elde edeceksiniz.  Jartiyer ayrıca vücut kıvrımlarınızın daha net bir görünüm sergilemesine neden olacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları