En İyi Fotoğraf Editleme Uygulamaları
Akıllı telefonların ortaya çıkması artık bir çok alanda masa üstü bilgisayara olan talebi geride bıraktı. Çünkü bu şekilde bir gelişimin görülmesi ile beraber akıllı telefonlarda da olağanüstü gelişimler baş gösterdi.

Fotoğraf Editleme Programları

 Mobil uygulamaların gün geçtikçe daha güçlü hale gelmesi bu durumun ortaya çıkmasında etkili olmuştur. Birçok insan böyle bir gelişime hazır değil gibi görünse de oldukça pratik bir şekilde artık oturduğunuz yerde akıllı telefonunuz ile mucizeler yaratabilirsiniz.

 Fakat kullanıcıların bu noktada aklını kurcalayan en önemli soru hangi uygulamanın daha iyi olduğu ve kullanıcının işini ne derece de göreceğidir. Bu noktada kafalarında ki soru işaretine yanıt bulan tim insanlar artık çok kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

En iyi Sekiz Mobil Uygulama

İlk olarak sizlere sunabileceğimiz bilgi Adobe Lightroom Mobiledir. Çünkü bu uygulama hem İOS işletim siteminde hem de Androidler de kullanılabilir ve indirimi ücretsizdir. Bu uygulamanın en büyük artısı kontrol edebilme imkânının olması, eksisi ise; uygulama için üyelik istenmesidir. 

İkinci olarak VSCO uygulamasını sizlere söyleyebilirim. Yine bu uygulama her iki işletim siteminde kullanılabilir ve ücretsizdir. 

En büyük artısı kolay bir kullanımının olması, en büyük eksisi ise bazen fark edilemeyecek bir sonucu hazırlamasıdır. Üçüncü olarak Google Snapseed söylenebilir. Bu uygulama muhteşem bir efekt verme ve oldukça iyi bir kontrol mekanizması vardır. 

Ancak bu gelişime rağmen bazı konularda teknolojinin hızına yetişememesi büyük bir eksidir. Dördüncü olarak Adobe Photoshop Express sizler için kullanılabilecek bir programdır. Kolay bir şekilde sizlere kullanım alanı sunar ancak yeterli bir siteme sahip değildir. 

Beşinci olarak ise Autodesk Pixlr güzel bir uygulama olarak karşımıza çıkar. Bu uygulama muhteşem bir kullanıma sahipken sesini çok fazla duyuramamış bir uygulamadır. Ltıncı uygulama Englight olmuştur. 

Bu uygulamada seçenekler oldukça fazlayken kullanıcılara belirli bir ücret ile satılması büyük bir eksidir. Yedinci uygulama Photo Mate R3’tür. Bu uygulama oldukça zengin bir uygulamayken yine eksisi belirli bir ücret ile satın alınmasıdır. Son olarak ise Prisma sizler için oldukça iyi bir uygulamadır. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları