En İyi Akıllı Telefon Hangisi?
Teknolojinin hayatımızın bir parçası haline gelmesinde en önemli etki akıllı telefonlar olmuştur. Bu akıllı telefonlar her geçen gün bizim vazgeçilmezimiz haline gelmiş ve neredeyse elimiz kolumuz olmuştur. Bu hali ile herkesin ilgisini çeken akıllı telefonlar küçük büyük demeden tüm kesimin elinde varlığını göstermiştir.

En Uygun Telefon Modelleri

Bu durum çok da şaşırılacak bir durum değildir. Çünkü genel olarak baktığımızda artık bu telefonlar insanların yaşam döngülerini sağlıyor ve gündelik yaşamın her anında işlerin hızlanmasına yardımcı oluyor. Böylesine fazla talep gören telefonların ise her geçen gün kullanıcı sayısının artması gibi aynı zamanda renk, model seçenekleri de artış gösteriyor. Bu noktada yapılan araştırma ise hangi markanın daha iyi olduğu olmuştur.

Sonuç Ne Oldu

Ortaya çıkan milyonlarca telefon markası için yapılan THE EISA’ da muhteşem bir sonuca imza attı ve Samsung’un yüzünü güldürdü. Bu ödül töreninin sonuncunda en iyi akılı telefon ödülü Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus olarak Samsung’un yüzünü güldüren bir sonuç oldu.  

Bu akıllı telefonun seçilmesi birçok telefon markasını şaşırtsa da jüri bu yönde bir karar vererek tüm akıllı telefon sahiplerinin harekete geçmesini sağladı. Bu kararın alınmasında en önemli nokta ise jüriye göre oldukça eleştirilen kamera ve ekran özelliğine inat Bix by nedeniyle bu akıllı telefon ön plana çıktı ve sonuç herkesin yüzünü güldürdü.

Buna ek olarak bu gecede ödül alan bir diğer marka ise Huawei oldu bu markanın ödül almasında en etkili şey ise iyi bir tüketici akıllı telefonu olan Honor 8 Pro oldu. Bu sayede bu ödülü almaya hak kazanan akıllı telefon ayrıca en iyi şekilde tasarlanmış olan kamera özellikleri için de ayrı bir ödül alarak geceye ismini duyurdu.

 İşte böyle bir gecenin sonunda tüm teknik detaylara bakılarak en iyi ödüller sahiplerini buldu. Böyle geceler tüm akıllı telefon sektörünün kendisini toplayıp en güzel markaları oluşturmaları adına onlara şevk veren bir gün halindedir. Çünkü başarı hem insanı şevke getirir hem de harekete geçilmesine yardımcı olur. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları