Doğal Yollar İle Göğüs Sıkılaştırma
Göğüslerin sarkması veya zamanla şeklinin bozulması çoğu kadının korkulu rüyasıdır. Peki doğal yollar ile göğüs sıkılaştırma mümkün desek?

Doğal Yollarla Göğüs Sıkılaşır mı?

Göğüs; pek çok kadın için dişiliğin simgesidir. Sıkı, dik ve büyük göğüsler de yine birçok kadının hayalini kurduğu ve bu hayali gerçekleştirmek için yüksek miktarlarda para döktükleri bir konudur. Alınan kremler, kullanılan ilaçlar ve hatta kimyasal müdahaleler bile bu alanda yaptırılmak istenebilir. Bu yöntemler göğsü gerçekten sıklaştırıp diri bir hale getirse de her cep için uygun yöntemler değildir. Ayrıca kimyasal yöntemler ve bıçak altına yatmak başvurulması gereken en son çözüm olmalıdır. Bunlar dışında vücuda yapılan müdahaleler yan etkisi olmayacağı için doğal yollar ile olmalıdır. 

                                          göğüs sıkılaştırma yöntemi

Bazı doğal yöntemler ile göğüs, üzerindeki ölü deriyi atıp sıkılaşabilir. Bu doğal yöntemler ile göğüs hem daha sıkı hem daha canlı olur. Hatta kişiler de bu farkı gözlemleyebilmektedir. 

Hangi Doğal Yöntemler ile Göğüs Sıkılaşır

Göğsü sıkılaştırmak için hem gözenekleri daralacak, hem de ölü deriyi temizleyecek maddeler kullanılır. Göğsü sıkılaştırmanın en kolay ve basit yolu evde göğse yapılacak olan rutin bir masajdır. Fakat kimyasal yöntem ve ameliyat olmadığı için kişi bu masajı düzenli yaparak etkili sonuç alabilir. Bir gün uygulayıp iki gün uygulamayan kişinin göğsündeki sıkılaşma çok daha az olacaktır. 

Bir yerden edinilecek olan vazelin işi görecektir. Biraz vazelin ele alınarak elde yayılmalıdır. Daha sonrasında sağ ve sol göğsün üzerine eller yerleştirilerek saat yönünde masaj yapılmalıdır. Bu hareket elli kere tekrar edilmelidir. Eldeki vazelinin geçtiği düşünülürse muhakkak biraz vazelin daha almalıdır. 

                                            doğal yollarla göğüs sıkılaştırma

İlk hareket bittikten sonra bu kez biraz vazelin parmak ile göğse yerleştirilmelidir. Bu vazelin yayıldıktan sonra göğüs, alttan üste doğru ovulmalıdır. Yaklaşık elli kere tekrar edilmesi yeterlidir. 

Bu iki hareket sayesinde vazelin ile evde kolay ve ucuz bir şekilde göğüs büyütülebilir. Bunlar için ilaç satın almaya gerek yoktur. Edinilecek ucuz bir vazelin, göğüsteki ölü deriyi atar. Bu sayede göğüs sıklaşır ve eskisinden daha canlı bir görünüme sahip olur. 

Evde göğüs sıklaştırmak isteyenler deneyebilir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları