Burçlara Göre Cinsellik
Cinsellik, kadın ve erkeklerin yaşamında önemli bir yer kaplamaktadır. İlişkilerin kilit adamı rolünde olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Peki burçlara göre cinsellik uyumu ne şekildedir? Cevaplar yazımızda.

Burçlara Göre Cinsellik Uyumu 

Partnerinizin burcuna göre sevişme teknikleri öğrenip bunları uygulayıp ilişkinizi renklendirmeye ne dersiniz? 

1 . Koç Burcu; Normalde de dominant bir burç olan Koç burcu yatakta da üstte olmayı sever. Cinsel akışı kontrol altına almak istiyorsanız hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Saçlarıyla oynanmasına bayılır. 

2 . Boğa Burcu; Yatakta çeşitliliği aramazlar ama çok tutkuludurlar. Bu tutkularını sevişme anına da yansıtırlar. Uzun süre sevişmek için boğa burcundan daha iyisiniz bulamazsınız. En hassas oldukları yer boyunlarıdır. 

3 . İkizler Burcu; her zaman istekli ve her zaman her yerde sevişebilecek bir burçtur. Her zaman farklı şeyler denemek ister. Uzun süreli ilişkilerinde partnerlerinin yeniliklere açık biri olması gerekir. En hassas oldukları yer avuç içleridir. 

4 . Yengeç Burcu; yengeç burcu sevişirken tüm duygularıyla sevişir. Hoşlanmadıkları kişilerle bunu yapamazlar. Cinsellikte muhafazakâr bir burç olan yengeç burcu aynı zamanda romantiktir. Ön sevişmenin sürprizli ve renkli olması onları mutlu edecektir. Örneğin, romantik ve sonuç odaklı olmayan oyunlar oynayın, ona yatakta küçük jestler yapın. 

5 . Aslan Burcu; Tutkulu bir burç olan aslan burçları için dokunmak ve bunu hissetmek oldukça önemlidir. Yavaş sevişmekten hoşlanır ve bunun tadını çıkarmak ister. En hassas bölgeleri sırtlarıdır. 

6 . Başak Burcu; Cinselliğe en uzak burç olarak bilinir. Tabi cinsellik hayatlarında yok diyemeyiz ama onlar içim cinsellikten daha önemli şeyler vardır. Uzun süreli ilişkilerinde cinselliğe az yer vermeleri, partnerlerini sevmedikleri anlamına gelmez. Güven duygusuna oldukça önem veren Başak burçlarının en hassas oldukları yer mide bölgeleridir. 

7 . Terazi Burcu; Terazi burcuyla sevişmek sizi farklı dünyalara sürükleyecektir. Büyüleyici ve şehvetlidir. Her şeyde olduğu gibi basit sekslere de önem vermez. Sırf seks yapmak için seks yapmazlar. Zevk veren ve uzun süreli sekslerden hoşlanırlar. En hassas oldukları bölge kalçalarıdır. 

8 . Akrep Burcu; cinselliği en çok seven burç akrep burçlarıdır. İstediğiniz her yerde cinsel isteğinize yanıt verebilirler. En hassas oldukları yer genital bölgeleridir. 

9 . Yay Burcu; Yay burçları ile seks yapmak heyecan verici bir filmin başrol oyuncusu olmak gibidir. 

10 . Oğlak Burcu; sevişmeyi en uzun tutabilecek burçlardandır. Şehvetli ve uzun soluklu sevişmelerden hoşlanırlar. Âşık oldukları insanlarla birçok şeyi deneyebilirler. Diz arkası en hassas bölgeleridir. 

11 . Kova Burcu; Heyecan verici burçlardır. Zevkin peşindedirler. 

12 . Balık Burcu; sizi yatakta mutlu edecek burçlardandır. Onlarla sevişirken cinsel oyunlar oynayabilirsiniz.  

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları