Bir Erkekten Daha Çok Mutlu Eden 9 Şey
Bu yazıdan sonra erkeklere aslında çok da ihtiyacınız olmadığını göreceksiniz. Romantik, harika, düşünceli, anlayışlı bir erkekten bile daha güzel olan 9 etkinlik.

Bir Erkekten Daha Çok Mutlu Eden 9 Şey

Bir erkek arkadaşınız olmasına alışmışsanız, hep bir boşluk hissedersiniz hayatınızda. Sizi ondan başka hiçbir şeyin mutlu edemeyeceğini düşünürsünüz. Seni bir erkekten daha çok mutlu eden şeylerin hazzını keşfettiğin zaman göreceksin hayatında hiçbir erkek istemeyeceksin. 

1. Gıybet Yapmak

1. Gıybet Yapmak

Kız arkadaşlarınızla gece yarılarına kadar gıybet yapıp, neyse ya gıybet yapmış olmayalım diye kaç kere muhabbet ettiniz? İşte bunun verdiği hazzı hiçbir şey veremez. En yakın arkadaşınızla sınıftaki erkeklerin gıybetini yapmak ya da magazin dergilerinde ki ünlülerin gıybetini yapmak sizce de çok eğlenceli değil mi?

2. Çikolata Yemek

2. Çikolata Yemek

Çikolata beyindeki mutluluk hormonunun salgılanmasına yardımcı olur. Ve çikolata yiyerek kendinizi gerçekten iyi hissedersiniz.

3. Romantik Komedi İzlemek

3. Romantik Komedi İzlemek

Bunun için romantik komedi olarak Türk dizilerini de izleyebileceğiniz gibi arkadaşlarınızın izleyip beğendiği birçok dizi ya da filmi izleyebilirsiniz. Emin olun yataktan çıkmak istemeyeceksiniz. 

4. Kırmızı Ruj

4. Kırmızı Ruj

Bir rujun bir kadını mutlu ettiğine inanmak gerçekten zor. Ama kırmızı rujun böyle büyüleyici bir etkisi kesinlikle var. İş yerinizde veya ders çalışırken süreceğiniz kırmızı bir rujla hem motivasyonunuzu arttırabilir hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz.

5. Dans Etmek

5. Dans Etmek

Oryantal bir şarkı aç ve temizlik yaparken belki de hemen dans et. En mutlusu sensin. 

6. Gezmek

6. Gezmek

Yeni yerler keşfetmek, bol bol resim çekinmek oldukça mutluluk verir. Kendinize zaman verin ve ister şehir içi ister şehir dışı her yeri gezin. 

7. Fal Baktırmak

7. Fal Baktırmak

Gıybet ortamlarının olmazsa olmazı. Üstelik bunun için iyi bir falcıya gitmenize gerek yok. Bunun için onlarca program var. Sizde kahve falınızı göndererek eğlenebilirsiniz. 

8 . Yatak Örtünü Yıkayıp Güzel Bir Uyku Çekmek

8 . Yatak Örtünü Yıkayıp Güzel Bir Uyku Çekmek

Yeni yıkanmış bir yatakta uyananın verdiği haz bir başka oluyor. Odanı havalandırıp, nevresimlerini yıkayıp temiz bir uyku çekmeye ne dersin? 

9 . Ailenle Güzel Vakit Geçirmek

9 . Ailenle Güzel Vakit Geçirmek

Hayatta ailenizin yerini kim tutabilir ki? Güzel bir piknik organizasyonu yapıp ailenizle mutlu bir hafta sonu geçirmeye ne dersiniz?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları