Bayan Pantolonlarında Yırtmaç Modası
Kadın pantolonlarının yeni trendlerinden olan yırtmaç modasına dair incelemelerde bulunduk. Güzel tüyolar ve noktalara değindik. Mutlaka okuyun.

Pantolonda Bu Yıl Moda Nasıl?

Pantolon modası 2017 yılında canlı bir dönem yaşamıştır. Pek çok farklı pantolon modeli trend olmuş ve yaygınca kullanılmıştır. Hem ilkbahar ve yaz döneminde hem de sonbahar döneminde popülerleşen ve kullanımı her geçen gün artan pantolon modellerinden biri de yırtmaçlı pantolondur. 

                                                                        Image

Yırtmaçlı Pantolon Nedir?

Yırtmaçlı pantolon bel bölgesinden itibaren herhangi bir yırtmacı olmadan inen ve ayak bileğine yakın bir kısımda da yırtmacı başlayan pantolon çeşidine verilen isimdir. Kot pantolon, keten pantolon ve pek çok başka kumaş pantolonda kullanılabileceği gibi her tür eşofman kumaşında da kullanılabilir. 

Yırtmaçlı pantolonun ya da eşofmanın kullanım amacı ayakkabıyı vurgulamaktır. Bu tür pantolonların yırtmacından dolayı ayak bileği daha ön planda olur. Bu nedenle ayak bileğinde olan dövme veya ayakkabı rahatlıkla ön plana çıkarılabilir. Farklı model veya renk ayakkabı giyenlerin tercih edebileceği şık ve kullanışlı bir pantolon modelidir. 

Image                                   Image

Yırtmaçlı Pantolonun Kullanım Yerleri Nerelerdir?

Yırtmaçlı pantolonlar neredeyse her model bluz ve ayakkabı ile kombinlenebilir. Uyum problemi yaratmayan bu pantolonlar bilekte biteceği gibi ayak altına kadar da uzatılabilir. 

Yırtmaçlı pantolonlar kumaşına göre farklı yerlerde kullanılabilir. Örneğin kot bir pantolonun kullanılabileceği yerlerde kot kumaşa sahip yırtmaçlı pantolonlar da kullanılabilir. Uyum sorunu yaşatmaz. 

Yırtmaçlı pantolonlar dışarıda da her yerde kullanılabilir. Özellikle sokak modasında yaygın olarak kullanılan bir pantolon çeşididir. Yırtmaçlı pantolon, sokak modasında özellikle 2017 sonbahar sezonunda bayanların karşısına sıkça çıkmaktadır. Sokak modasının rahat ve şık tarzına kolaylıkla uyum sağlamıştır. 

Yırtmaçlı pantolon ve eşofmanlar sokak modası dışındaki yerlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Yapılan kombin ile fark yaratmayacak ve yırtmacı sayesinde dikkat çekecektir. Ev gezmelerinde, çıkılan alış verişlerde ve benzeri yerlerde rahatlıkla kombinlenerek kullanılabilir. 

                                                                     Image

Yırtmaçlı Pantolon Trendi 

Pantolonda son bir sene içinde birçok değişik trend meydana gelmiştir. Yüksek bel nazik pantolonlardan yırtmaçlı salaş pantolonlara kadar belli aşamalardan geçen 2017 pantolon modası şimdi de bilekten yırtmaçlı pantolon ile devam etmektedir. 

Farklı trend objeler ve klasik parçalar ile birleştirilerek giyildiği zaman hayranlık yaratmaktadır. Kadınlar için kullanılması önerilir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları