En Güzel Bayan Çanta Modelleri
Bir kadını öne çıkaran aksesuarların başında gelir çanta. Aksesuarın ötesinde, bir ihtiyaç demek daha doğru olsa gerek. Sizler için en güzel bayan çanta modellerini derledik.

1. Bayan Çanta Modelleri

Bayan Çanta Modelleri

Çanta bir bayanın dışarıya çıkarken taktığı onlar için olmazsa olmaz aksesuarlardandır.Hatta çoğu kadın, çanta taşımadığı zaman bir eksiklik  hisseder. Her türlü kıyafete göre çanta modeli vardır. Gerek spor çantalar olsun gerekse abiye çantalar olsun birçok modelde çanta üretilmekte ve kullanılmaktadır. Genellikle dışarı çıkarken tercih edilen spor çantalar kullanılsa da tüm tarzlara uygun çanta rengi ve modeli bulabilirsiniz. Bu makalemizde size hangi model çantalar hangi mekânlara uygun olduğuyla ilgili bilgi vereceğiz. 

2. Spor Çanta Modelleri

Spor Çanta Modelleri

Genelde spora giderken tercih edilse de alışverişe giderken veya gündelik hayatta da kullanabileceğiniz bir modeldir. Bu çantaların spora giderken en çok tercih edilme sebebi hava alması sayesinde kıyafetlerinizin kokmamasını sağlamasıdır. 

3. Omuz Çantası Modelleri

Omuz Çantası Modelleri

Omuza asılarak takılan bu çanta modellerinin hem sapı kısa olanı hem de uzun olanı bulunmaktadır. Bütün renklerini bulabileceğiniz omuz çantaları da dışarıya çıkarken, okula giderken takabileceğiniz modellerdir. Bu modeller en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Hem kumaş olarak hem de şekil olarak istediğiniz modelde çanta bulmak oldukça mümkün. 

4. Sırt Çantası Modelleri

Sırt Çantası Modelleri

Son yılların en çok tercih edilen modeli şüphesiz sırt çantaları olmuştur. Spor duruşu ve taşıma rahatlığı bu çantalarda ön planda durmuştur. Hem gündelik kıyafetlere uygun olması sebebiyle hem de her yaşa uygun olması bu modelin sıkça tercih edilmesinin başlıca sebeplerindendir. 

5. Kova Çanta Modelleri

Kova Çanta Modelleri

Kısa ve uzun saplı modellerinin olması bakımından omuz çantalarına benzeyen kova çantalar da son yıllarda daha çok karşımıza çıkmaya başlamıştır. Bu modelleri omuz çantalarından ayıran en büyük özellik büzgülü bir yapıya sahip olmasıdır.Daha çok genç kızlar tarafından kullanılan bu model gündelik hayatta tercih edilen modellerdendir. 

6. Portföy Çanta Modelleri

Portföy Çanta Modelleri

Özel davetlerde, düğünlerde ve partilerde tercih edilen modellerdir. Farklı şekilleri de bulunan portföy çantalar şık kıyafetler, abiye kıyafetler gibi modeller de tercih edilmektedir. 

7. El Çanta Modelleri

El Çanta Modelleri

Genellikle portföy çanta modelleriyle karıştırılan el çantaları portföy çantalara göre daha sade modellerdir. Genelde zarf biçiminde olan bu modeller çantanın ucunda bulunan el sapı sayesinde bileğe takılabilmektedir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları