Beyaz Bot Modelleri
2017 senesinde iki sezon boyunca üst üste trend olmayı başarabilen bot beyaz botlardır. Hem 2017 ilkbahar sezonunda hem de 2017 sonbahar sezonunda iki kere tekrardan bu botlar moda olmuştur.

1. Beyaz Bayan Bot Modelleri 2018

Beyaz Bayan Bot Modelleri 2018

Bot, her kombinin altına uyum sağlayabilen ve eksik parçayı tamamlayan bir eşyadır. Sık kullanımı ve ayakkabı olarak neredeyse her yerde giyilebilmesi ile sevilen klasik parçalar arasında yerini almaktadır.

Siyah bir kombinde ayakkabıya dikkat çekmek için beyaz botlar kullanılabilir. Beyaz botlar dikkat çekip vurgu yaptığı gibi bir de zarif görüntüsü ile şık bir izlenim bırakmaktadır. 

Bot, klasik parçalardan biri olması ile bilinir. Özellikle sonbahar, ilkbahar ve ılıman bir kış geçirilen her yerde rahatlıkla kullanılabilir.  Bu mevsimlerde sıklıkla kullanılan botların zarif durması ve her kombine yakışması oldukça önemlidir. 

Kişiler de bu özelliklere sahip olan bir bot arayışına girebilirler. Bayanlar için hem zarif olan hem de neredeyse çoğu kombine yakışan bu botlar oldukça beğenilmektedir. 

Beyaz botlar fazla talep görmesi nedeniyle 2017 ilkbaharında olduğu gibi 2017 sonbaharında da trend listesinde yerini alış bulunmaktadır. 

Yeni Sezon Beyaz Bot Modelleri Nedir?

İki sezon üst üste trend listesinin önemli isimlerinden olan bu parçalar kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmiştir. Beğenilmesinin yanı sıra yüksek talep görmesi ile bir sonraki sezon da tekrar moda olarak kadınların karşısına çıkmaktadır. 

Beyaz bot gördüğü bu rağbet ile modellerini arttırmıştır. Her tasarımcının belli bir çeşit ve belli modellerde beyaz botu mevcut hale gelmiştir. Artan bu üretim ile beraber de beyaz botlar her keseye uygun hale gelmiştir. Cüzi miktarlardan çok ciddi paralara kadar beyaz bot bulmak mümkündür. 

Üzerinde desenler olan beyaz botlar bulunabileceği gibi sade modeller de vardır. Beyaz botlar her zevke uygun hale gelebilmektedir. Artan ayakkabı tasarımcısı ve istenilen beyaz bot modeli ile beyaz botun pek çok modeli ve şekli çıkmıştır. Artık modaya uygun beyaz bir bot almak isteyenler mutlaka kendi zevkine uygun ayakkabı bulabilmektedir. 

2017’nin sevilen trendlerinden olan beyaz botlar tavsiye edilmektedir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları