2017 Sonbahar Ayakkabı Modelleri
2017 yılında, her yıl olduğu gibi yine Paris, Milano, İstanbul ve New York’ta moda haftaları düzenlendi. Yine ayakkabılar baş roldeydiler.

Ayakkabıya vurgu yapılmıştı. Tüylü, naylon, tokalı, gotik, süet, pullu ve metalik ayakkabılar kıyafetlerimizi tamamlamak için çok uygundur.

Ayakkabılarımız uygun kombinler için çok önemlidir. Hatta bazen kıyafete uygun ayakkabı seçmek yerine ayakkabıya uygun kıyafetler seçeriz. Çünkü bazen ayakkabılarımızı patlatmak isteriz seçimlerimizde.

1. 2017-2018 Bayan Ayakkabı Modelleri

2017-2018 Bayan Ayakkabı Modelleri

Çünkü ayakkabılarımız çok gösterişli olabiliyor. Bu kışta gösterişli ayakkabılara sık sık rastlayabilirsiniz. Genellikle ilginç, daha önce rastlanılmamış parçalar barındırıyor 2017 kış sezonu. Bunu yaparken de kış mevsimi için daha sıcak tutan kara dayanıklı parçalar üretmeye dikkat ediyor modacılar. 

2. Bayan Ayakkabı Modelleri

Bayan Ayakkabı Modelleri

Bunu sağlamak için ise ayakkabının dış görüntüsünü bozmak yerine içerisinde pelüş tarzı yapıyor. Fakat gösterişli ayakkabılar seviyor iseniz dışı pelüş  ya da kürk kullanılan çizme ve botlar tercihiniz olmak için çok uygun. 

3. 1- Sivri Burunlu Ayakkabılar

1- Sivri Burunlu Ayakkabılar

Ayakkabının içerisine yün koymak yerine dış tarafına koymak daha cesur ve şık bir harekettir. Bu ayakkabı parçalarında sadece pelüş kaplı ayakkabılar bulunmuyor daha birçok farklı model bulunuyor. Hem iddialı hem rahattır bu ayakkabılar.

 Sivri burun ayakkabılar geçen yıllarda çok giyilen bir tarz ayakkabıydı. Bu yıl daha çok sonbaharda göreceğiniz bu tarz ayakkabılar kış sezonunun gözde parçasıdır. Bilekten bağlamalı, ince topuklu ve buna benzer daha bir çok çeşitli sivri burun ayakkabılar vardır. Ünlü markaların ve modacıların defilelerinde de görebilirsiniz bu ayakkabıları. 

4. 2- Metal Renklerde Tokalı Ayakkabılar

2- Metal Renklerde Tokalı Ayakkabılar

Gümüş, altın gibi detayları kombinlerinizde kullanmayı seviyorsanız ayakkabılarınızda büyük tokalar kullanabilirsiniz. Geçen yıllarda da çok kullanılan bu büyük metalik tokalar bu yılda moda severlerin beğenisine sunuldu. Ünlü markaların defilelerinde de odak noktasıdır bu tokalı ayakkabılar. 

5. 3- İskarpinler

3- İskarpinler

70'li yılların en şık ayakkabıları olarak bilinen iskarpinler 2017-2018 yılı kış sezonunda da bulunuyor. "Kışın bu arkası açık ayakkabıları nasıl giyeceğiz?" diyenler vardır. Aslında bu ayakkabılar sonbahar mevsiminde giyilmek için daha idealdir.

6. 4- Çorap ile Ayakkabı Giymek

4- Çorap ile Ayakkabı Giymek

 Genellikle zıt renkleri birbirine uydurmak amaçlı olan bu çorapla ayakkabı giymek oldukça sevilmiş olacak ki bu yılda yine kış modası trendleri arasında yer alıyor. Yünlü çoraplarla daha çok tercih ediliyor bu moda.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları